موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/104572 :کد

صدور روادید

عربستان صدور روادید برای مصری ها را متوقف کرد

  جمعه ۰۷ آبان ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۶
تعداد بازدید : ۲۸۲   
 تحلیل ایران -عربستان صدور روادید برای مصری ها را متوقف کرد

پایگاه خبری «بوابه القاهره» گزارش داد: منابع شرکت جهانی تساهیل (Tasheel VFS) مامور صدور روادید به عربستان در داخل مصر، بدون ارائه توضیحی اعلام کردند.

پایگاه خبری «بوابه القاهره» گزارش داد: منابع شرکت جهانی تساهیل (Tasheel VFS) مامور صدور روادید به عربستان در داخل مصر، بدون ارائه توضیحی اعلام کردند این شرکت صدور روادید عربستان برای مصری ها را متوقف کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، این پایگاه خبری مصری روز جمعه نوشت کارگزاران و شرکت های گردشگری با اشاره به اینکه مصر نرخ جدید روادید که اخیرا توسط عربستان افزایش یافته را پذیرفته، اعلام کردند که این خبر را از شرکت تساهیل بدون اطلاعات دیگری دریافت کردند .


آنها افزودند: مسئولان این شرکت، تصمیم عربستان را بدون هیچ گونه دلیل یا جزئیات آن اعلام کردند و حتی به زمان از سرگیری صدور روادید اشاره ای نکردند.


منابع داخل شرکت گفتند توقف صدور روادید عربستان برای مصری ها بر اساس دستور سفارت عربستان در قاهره صورت گرفته است.


اختلافات عربستان و مصر اخیرا علاوه بر موضع مصر در خصوص سوریه در موارد دیگر از جمله عراق نیز تشدید شده است به طوری که منجر به توقف صدور فراورده های نفتی عربستان به مصر شد .


ایرنا نوشت : اخیرا عربستان به دنبال نابسامانی اوضاع اقتصادی خود، اقدام به افزایش نرخ روادید عمره و حج تمتع کرده که مصر آن را پذیرفته است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :