موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاسی - عبادی

a/104592 :کد

نماز جمعه

امامی کاشانی:امروز دشمنان می خواهند اسلام را ازمحتوا بیندازند

  جمعه ۰۷ آبان ۱۳۹۵ — ۱۳:۱۷
تعداد بازدید : ۲۶۲   
 تحلیل ایران -امامی کاشانی:امروز دشمنان می خواهند اسلام را ازمحتوا بیندازند

امام جمعه موقت تهران با اشاره به این که دشمنان به عناوین مختلف اسلام را غلط تفسیر می کنند، گفت: امروز می خواهند اسلام را از محتوا بیندازند و آن را از اساس از بین ببرند .

امام جمعه موقت تهران با اشاره به این که دشمنان به عناوین مختلف اسلام را غلط تفسیر می کنند، گفت: امروز می خواهند اسلام را از محتوا بیندازند و آن را از اساس از بین ببرند همانطور که در زمان امام سجاد (ع) می خواستند مدینه را از وحی و اسلام تهی کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران ، آیت الله محمد امامی کاشانی در خطبه دوم نماز جمعه این هفته تهران افزود: امروز به عناونین مختلف اسلام را غلط تفسیر می کنند. آدم هایی مثل سران آل سعود و حکام مرتجع منطقه نوکرانشان را ، با خود همراه می کنند.


وی ادامه داد: همان بساطی که بنی مروان و بقیه بر سراسلام آوردند و امام سجاد (ع) را چنین منزوی کردند و امام سجاد با صحیفه سجادیه تفکر اسلام را با دعا بیان می کرد امروز هم دنبال آن هستند.


ایرنا نوشت :خطیب جمعه تهران گفت  اگر تمام جهان چه مسیحی، یهودی، زرتشتی و مسلمان در هر نژاد و سبک و شیوه ای به همراه ایشان برویم و راه امام عصر را طی کنیم و به انتظار او باشیم و چشم راه به آمدن او بدوزیم زندگیمان با محتوا می شود. زندگیمان چنین نخواهد بود. این که به این روز افتاده ایم چون چنین راهی را نمی رویم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :