موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/104598 :کد

شمخانی

امنیت مثال زدنی در کشور ما ریشه در باورهای عاشورایی دارد

  جمعه ۰۷ آبان ۱۳۹۵ — ۱۴:۱۶
تعداد بازدید : ۱۹۷   
 تحلیل ایران -امنیت مثال زدنی در کشور ما ریشه در باورهای عاشورایی دارد

دبیر شورای عالی امنیت ملی پیش از ظهر جمعه با حضور در بیت آیت‌الله العظمی وحید خراسانی در شهر قم با وی دیدار و گفت‌وگو کرد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی پیش از ظهر جمعه با حضور در بیت آیت‌الله العظمی وحید خراسانی در شهر قم با وی دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، علی شمخانی در جریان این دیدار تمسک به فرهنگ عاشورا و پیام تاریخ ساز قیام سیدالشهدا(ع) را رمز موفقیت و نفوذ معنوی انقلاب اسلامی بر شمرد و اظهار داشت: امنیت مثال زدنی در کشور ما که با وجود تلاش بی شائبه دشمنان، روز به روز بر استحکام آن افزوده می‌شود ریشه در باورهای عاشورایی خدمتگزاران بی ادعای عرصه امنیت در کشور دارد.


آیت الله العظمی وحید خراسانی نیز در این دیدار لزوم توجه بیشتر به ترویج شعائر مذهبی و تمسک مستمر به تلاوت و رعایت معانی قرآن کریم را موردتاکید قرارداد و اظهار داشت: کلام حسن و مجاملت با بندگان خدا دستور دین و رمز نفوذ در دلهای انسانهاست.


ایسنا نوشت : وی با دعا برای موفقیت مستمر مسئولین کشور در رفع مشکلات و خدمت به آحاد مردم افزود: توجه خاص به دو اصل علم و امانت داری در انتخاب مدیران در ردیف ضرورتهایی است که موجبات افزایش کارامدی نظام مدیریتی کشور را فراهم خواهد کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :