موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی عتبات و عالیات

a/104800 :کد

فقط حضوری بلیت بخرید؛

توصیه سازمان هواپیمایی به زائران عتبات

  یکشنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۵ — ۱۱:۰۲
تعداد بازدید : ۲۵۹   
 تحلیل ایران -توصیه سازمان هواپیمایی به زائران عتبات

سازمان هواپیمایی کشوری از زائران درخواست کرد تا بلیت هوایی عتبات عالیات را به صورت حضوری و بر اساس جدول دفاتر و نمایندگان فروش مجاز خریداری کنند.

 

 
سازمان هواپیمایی کشوری از زائران درخواست کرد تا بلیت هوایی عتبات عالیات را به صورت حضوری و بر اساس جدول دفاتر و نمایندگان فروش مجاز خریداری کنند.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از روابط‌عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، دفتر نظارت بر شرکت‌ها، فرودگاهها و موسسات هوانوردی این سازمان اعلام کرد: در راستای کنترل عرضه قیمت بلیت در ایام اربعین حسینی، تدابیر لازم با همکاری شرکت‌های هواپیمایی و سایر نهادهای نظارتی از جمله پلیس فتا، اتخاذ شده است.

مهر نوشت: همچنین از مسافران خواسته شده تا به منظور جلوگیری از سوءاستفاده برخی از افراد سودجو، بلیت ایام اربعین حسینی را صرفا به صورت حضوری و بر اساس جدول لیست دفاتر و نمایندگان فروش مجاز شرکت‌های هواپیمایی که در اطلاعیه‌های گذشته اعلام شده، خریداری کنند.بر اساس اعلام سازمان هواپیمایی کشوری، مردم بلیت برگشت هواپیما را از دفاتر مسافرتی موجود در کشور عراق خریداری نکنند؛ ضمن اینکه از تهیه هر گونه بلیت اینترنتی برای ایام اربعین، خارج از مراکز مورد تائید سازمان اکیدا خودداری کنند، بدیهی است در صورت خرید اینترنتی، امکان رسیدگی به شکایات احتمالی در خصوص صحت بلیت، صرفا از طریق پلیس فتا امکان‌پذیر خواهد بود.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :