موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دفاعی امنیتی

a/104945 :کد

توان نظامی ایران

برای تعقیب دشمنان هیچ خط قرمزی نمی‌شناسیم

  دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ — ۱۴:۲۸
تعداد بازدید : ۲۸۴   
 تحلیل ایران -برای تعقیب دشمنان هیچ خط قرمزی نمی‌شناسیم

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران با تاکید براینکه برای تعقیب دشمنان هیچ خط قرمزی نمی‌شناسیم، گفت: به دشمنان ایران هشدار می‌دهیم که دچار جهل و خطای دوباره نشوند.

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران با تاکید براینکه برای تعقیب دشمنان هیچ خط قرمزی نمی‌شناسیم، گفت: به دشمنان ایران هشدار می‌دهیم که دچار جهل و خطای دوباره نشوند.

 

به گزارش تحلیل ایران ، سردار حسین سلامی  اظهار داشت: چندی پیش عده‌ای مزدور با تحریک چند کشور منطقه و با حمایت آمریکا و صهیونیست‌ها تلاش کردند با خودنمایی در مقابل جمهوری اسلامی ایران آزموده را دوباره بیازمایند، اما همگان دیدید که این‌ها با واکنش قاطع مدافعانِ حریم ولایت روبه‌رو شده و چگونه در مقابل مقاومت نیروهای رزمنده ما به هلاکت رسیدند.

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران با تاکید براینکه "هلاکت" سرنوشت تمام کسانی است که می‌خواهند به ایران نگاه بد داشته باشند، افزود: چنین سرنوشتی دارای پیام برای کسانی است که در مسیر ناامن‌سازی منطقه تلاش می‌کنند.

به دشمنان هشدار می‌دهیم دچار خطای دوباره نشوند

وی خاطرنشان کرد: به دشمنان ایران هشدار می‌دهیم و می‌گوئیم که دچار جهل و خطای دوباره نشوند چراکه منش نیروهای انقلابی اینگونه است که مهاجم را تعقیب کرده و در هر کجای دنیا که باشند، به هلاکت می‌رسانند. برای تعقیب دشمنان هیچ خط قرمز و محدودیتی قائل نیستیم و نیروهای مسلح ما این حقیقت را در سال‌های متمادی به اثبات رسانده‌ و دشمنان ضرب شصت‌های بزرگی از فرزندان این امت دریافت کرده‌اند.

سردار سلامی تاکید کرد: همین آمریکایی‌ها هر بار خواسته‌اند اقدامی علیه کشورمان صورت دهند، با شکست‌های آشکار مواجه شده‌اند.

وی در ادامه سخنانش با بیان اینکه همواره باید خدای بزرگ را سپاس‌گذاری کرد چراکه به واسطه یک نعمت بی‌بدیل یعنی امام خمینی (ره) و با بعثتی نبوی‌گونه اسلام را در عصر حاضر احیاء کرد، گفت: امام خمینی (ره) با رهبری عادلانه خود ما را از اسارت و بردگی طاغوت و سیطره یهود و نصارا رهایی بخشید و کفر به طاغوت و ایمان به خداوند متعال را به‌عنوان جوهر توحید در جهان انتشار داد و به‌عنوان سرچشمه عزت مسلمانان در جهان، شناخته شد.

روز به روز آموزه‌های دینی و انقلاب اسلامی ایران در جهان گسترده می‌شود

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران تصریح کرد: بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، بذرِ آگاهی و بیداری را در ذهن و دل مسلمانان کاشت که امروزه ثمره آن را مشاهده می‌کنیم و روز به روز آموزه‌های دینی و انقلاب اسلامی ایران در جهان گسترده می‌شود و انسان‌های زیادی را مجذوب و شیفته خود می‌کند.

سردار سلامی ادامه داد: رهبری‌های امام خمینی (ره) با منطق وحی، پارسایی درخشان و تابناک و با شجاعتی شایسته تحسین، در آمیخته بود و سفینه نجات امت اسلامی را در دوران خفقان با کیاست خود به ساحل فلاح هدایت کرد.

وی افزود: باید در همه حال به ارواح شهدای اطلاعات، شهدای مدافع حرم و دیگر شهدا درود و سلام فرستاد و خداوند متعال را شکر گذاشت که برنامه بزرگداشت شهدا ترتیب داده شده است تا بزرگواری آنان را به‌همگان نشان دهیم؛ تمامی این برنامه‌ها سرشار از معنویت بوده که به میزبانی شهدا برپا شده است.

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران اظهار داشت: استان‌های آذربایجان‌غربی و کردستان دارای مردمانی با ایمان‌های مستحکم، قلب‌های بزرگ و با نشاط، فداکار، سرشار از عشق به ولایت و وفادار به کشور و نجیب است که نزدیک به 40 سال است با انواع فتنه‌ها و نفوذهای مخرب دشمنان خارجی و مزدوران داخلی آنان، در ستیز هستند.

سردار سلامی تصریح کرد: در آخرین ساعات روزهای ماه محرم قرار گرفته‌ایم که چشمان همگان اشکبار است و شهادت امام حسین(ع) در این ماه یکی از مصبیت‌های عظیم به حساب می‌آید که با شهادت خود، یاران‌شان و اهل‌بیت خود، پیام عاشورا را به گوش همگان رساند و دین اسلام را زنده نگهداشت.

"پیام عاشورا" فلسفه اصلی انقلاب اسلامی ایران است

وی با بیان اینکه "پیام عاشورا" فلسفه اصلی انقلاب اسلامی ایران است، بیان کرد: پیام عاشورا، پیامی برای اصلاح امت اسلامی، احیاء فریضه‌ امر به معروف و نهی از منکر و جاری‌کردن سیره پیامبر اکرم(ص) بر صفحه زمین بود.

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران در ادامه سخنانش با تاکید براین مطلب که حجت بزرگی که همواره بر همگان واجب بوده "مبارزه با استکبار و بی‌عدالتی" است، خاطرنشان کرد: سازش با دشمنان در دایرة المعارف و احکام دین اسلام جایگاهی ندارد و شهدای والامقام از این جنس بودند که بیرق‌داران جنگ‌های اسلام علیه منافقان بوده و هستند.

وی تاکید کرد: شهدا، چراغ‌های روشن در آسمان و سپهر افتخارات این ملت هستند که به‌وسیله آموزه‌هایشان باید آنان را تشخیص دهیم و به‌واسطه آنان امنیت داریم و ما همگی کرامت، امنیت، شرافت، اموال و جان خود را مدیون شهدا هستیم.

سردار سلامی تصریح کرد: خانواده‌های شهدا با صبر خود دشمنان را مأیوس کردند و مادامی که ما در مسیر ولایت و شهدا گام بر می‌داریم، دشمنان ما با یأس، شکست و ناامیدی روبه‌رو می‌شوند و این پیام تمامی شهدا از صدر اسلام تا به الان است چراکه شهدا با منطق خود شهادت را به ما آموختند.

وی با اشاره به خطبه 27 نهج‌البلاغه خاطرنشان کرد: هر کسی عبای جهاد از تن در کند، خداوند لباس ذلت را به وی می‌پوشاند. به خداوند قسم هیچ قومی ذلیل نشد، مگر اینکه دشمن در مملکت وی گام گذاشت و کشورهایی که دشمنان غربی در آن گام گذاشتند، مردمان آن کشور دچار هلاکت، فقر در زندگی و اسارت شدند.

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران تصریح کرد: استان‌های آذربایجان‌غربی و کردستان با تمام زیبایی‌های خود خاطرات بسیاری از شهدا و زمان جنگ و دفاع را در خود جای داده‌اند و همواره مردم این دو خطه دست به دست هم و با حفظ وحدت و برادری، سرزمین‌های خود و در مراتب بالاتر ایران اسلامی را حفظ کرده‌اند.

سردار سلامی تاکید کرد: ماجراهای چندین ماه اخیر را باید مشاهده کرد که برخی با تحریک سیاست‌های آمریکایی و دولت‌های عربی آزموده را بار دیگر آزمودند تا مجدداً از مرزها عبور کرده و بذر ناامنی را در دل مردمان این مطقه بذر افشانی کرده و آنان را بهراسانند.

دشمنان در ماجراهای چندین ماه اخیر با واکنش‌های به‌موقع و عبرت‌انگیر روبه‌رو شدند

وی افزود: دشمنان در ماجراهای چندین ماه اخیر با واکنش‌های به‌موقع و عبرت‌انگیر روبه‌رو شدند و این سرنوشت کسی است که به هر گوشه از خاک ایران چشم طمعی داشته باشد و این شامل حال تمام قدرت‌ها و دولت‌های بزرگ و کوچک جهانی است. فرزندان این ملت نه با حرف بلکه با عمل تمام ادعاهای خود را به جهانیان و زورگویان غربی فهماندند و این یک پیام ابدی برای همگان است.

وی خاطرنشان کرد: ما برای تعقیب دشمنان خود هیچ خط قرمز و محدودیتی را قائل نیستیم و نیروهای زمینی و سایر نیروهای ما در سال‌های متمادی آن را اثبات کرده‌اند و در این راستا بسیاری از دشمنان این مرز و بوم ضربه‌های مهلکی را از فرندان ایران اسلامی خورده‌اند.

آمریکا در 38 سال گذشته مدام در هر حال توطئه‌چینی علیه ایران بوده است

سردار سلامی گفت: تاریخ آمریکا در 38 سال گذشته با شکست‌ها و ناامیدی‌های بسیاری روبرو بوده است و مدام در هر حال توطئه چینی علیه ایران اسلامی بوده که همیشه با شکست مواجه شده است.

وی افزود: در نزدیکی‌های 13 آبان قرار داریم که فرزندان این سرزمین با رهبری امام خمینی(ره) لانه‌ جاسوسی آمریکا را تصرف کردند و از این اقدام به‌عنوان انقلاب دوم توسط امام خمینی(ره) یاد شده است که خود این موضوع را می‌توان یکی از شکست‌های بزرگ آمریکا دانست.

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران اظهار داشت: دولت‌های غربی نیروهای خود را با اسم دلتا آموزش داده بودند تا جاسوس‌های گروگان خود را نجات دهند که در حین پرواز در طبس با طوفان شن روبه‌رو شدند و عذاب الهی شامل حال‌شان شد.

برعکس تمام اهداف دشمنان، ایران اسلامی "پیروزِ نهایی" است

وی افزود: دشمنان ایران از هر گونه توطئه‌ای برای منزوی‌کردن ایران در زمینه‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی گام برمی‌دارند و برعکس تمام اهداف آنان، ایران اسلامی پیروز نهایی است و گلوله نهایی توسط ما شلیک می‌شود و از دیگر ننگ‌های وارد بر دولت آمریکا می‌توان به دستگیری تفنگداران آمریکایی اشاره کرد که افتخار بزرگی برای ایران و دین اسلام است.

سیاست دنیای استکبار با شکست و ناآرامی مواجه شده است

سلامی بیان کرد: امنیت امروز ایران مدیون خون شهدا است و جریانات فرهنگی، تفکر و ادبیات شهادت ما را نجات داده است و شهدای ما در طول هشت سال دفاع مقدس و همچنان در طول سال‌های اخیر، درس شهادت را به تمام کشورها داده‌اند و سیاست دنیای استکبار با شکست و ناآرامی مواجه شده است.

وی تصریح کرد: اکنون همه توطئه‌ها و شکست‌های دشمنان برای جهانیان آشکار شده است و مسلمانان بیدار شده‌اند و روز به روز مقاومت خود را بیشتر می‌کنند تا مزدوران بدانند قدرتی که امروز در دنیا با نام مبارک "اسلام" تبلور یافته، واقعیتی مقتدر، مسلم و ابدی است.

قدرت مسلمانان روز به روز افزایش می‌یابد/دشمنان هزینه‌های اضافه را کنار بگذارند

تسنیم نوشت : جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران تاکید کرد: دشمنان ما باید بیاموزند که قدرت مسلمانان روز به روز افزایش می‌یابد بنابراین دشمنان باید هزینه‌های اضافه را کنار بگذارند تا با شکست‌های دیگر روبرو نشوند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :