موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی اربعین

a/105001 :کد

مجتبی عبدالهی:

اعزام نیروهای شهرداری تهران به نجف و کربلا

  دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ — ۲۳:۱۸
تعداد بازدید : ۲۱۳   
 تحلیل ایران -اعزام نیروهای شهرداری تهران به نجف و کربلا

رئیس ستاد برگزاری مراسم اربعین شهرداری تهران گفت: نیروهای شهرداری تهران در روزهای ۱۰ و ۲۰ آبان ماه و طی دو مرحله عازم شهرهای کربلا و نجف می شوند.

رئیس ستاد برگزاری مراسم اربعین شهرداری تهران گفت: نیروهای شهرداری تهران در روزهای 10 و 20 آبان ماه و طی دو مرحله عازم شهرهای کربلا و نجف می شوند.

 

به گزارش تحلیل ایران، مجتبی عبدالهی با بیان اینکه مقدمات اعزام نیروها به کربلای معلی و نجف اشرف برای مراسم پیاده روی اربعین فراهم شده است، گفت: طی دو مرحله گروه ها، در روزهای 10 (امروز) و 20 آبان ماه از طریق مرز مهران به نجف و کربلا اعزام می شوند.

 

وی در خصوص چگونگی اعزام نیروها به شهرهای نجف و کربلا به منظور پاکسازی، نظافت و رفت و روب این شهرها افزود: برای اعزام نیروها به نجف و کربلا سعی شده که از اتوبوس ها به شکل یکپارچه استفاده شود؛ بدین ترتیب که گروه های 40 نفره از مناطق شهر تهران وارد بوستان ولایت می شوند و پس از انجام مقدمات لازم و انجام فریضه نماز مغرب و عشاء به سمت مرز مهران حرکت می کنند.


رئیس ستاد برگزاری مراسم اربعین شهرداری تهران با اشاره به تعداد گروه های اعزامی اظهار داشت: گروه اول مجموعا 600 نفر هستند که 300 نفر به نجف اشرف و 300 نفر به کربلا اعزام می شوند که پس از استقرار گروه دوم در شهرهای نجف و کربلا، 1200 نفر به کربلا و 300 نفر به نجف اشرف (مجموعا 1500 نفر) اعزام می شوند که در نهایت گروه اول به مرز مهران باز گردانده می شوند.

 

میزان نوشت: عبدالهی با تاکید بر اینکه مجموعا 2100 نفر نیرو برای خدمات رسانی به زائرین و پاکسازی، نظافت و رفت و روب این شهرها اعزام می شوند، تصریح کرد: تجهیزات لازم در زمان های مقرر به کربلا و نجف انتقال می یابند که در نهایت تمامی تجهیزات 5 روز پس از مراسم اربعین حسینی به ایران بازگردانده می شوند

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :