موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی پلیس راهور ناجا

a/105062 :کد

پلیس راهور تهران ؛

تمهیدات ترافیکی پلیس راهور همزمان با راهپیمایی ۱۳ آبان

  ﺳﻪشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۳
تعداد بازدید : ۳۵۶   
 تحلیل ایران -تمهیدات ترافیکی پلیس راهور همزمان با راهپیمایی ۱۳ آبان

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی پلیس راهور را همزمان با راهپیمایی ۱۳ آبان تشریح کرد.

 

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی پلیس راهور را همزمان با راهپیمایی ۱۳ آبان تشریح کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، سرهنگ مراد مرادی گفت: برابر اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مقرر است از ساعت ۱۰ الی ۱۲ پیش از ظهر روز پنجشنبه ۹۵.۸.۱۳ به مناسبت روز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا یوم الله ۱۳ آبان با شرکت شخصیت های کشوری و لشگری و حضور گسترده اقشار مردم، انجمن های اسلامی دانشجویان دانشگاهها و دانش آموزان مدارس تهران در مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا واقع در خیابان آیت الله طالقانی برگزار شود.
 
وی گفت: با توجه به گستردگی مراسم و حضور چشمگیر شرکت کنندگان پیش بینی های لازم و تدابیر امنیتی و ترافیکی برای هرچه باشکوه تر شدن این مراسم از سوی پلیس راهور تهران بزرگ انجام شده است.مرادی با اعلام اینکه پلیس راهنمایی و رانندگی ماموریت دارد با استفاده از مقدورات و عوامل جمعی نسبت به اعمال تدابیر و اقدامات لازم برای برگزای نظم و امینی عبور و مرور اقدام کند و از انسداد مسیرهای منتهی به محل برگزاری مراسم راهپیمایی جلوگیری به عمل آورد.
 
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور محدودیت های ترافیکی در روز برگزاری مراسم را به این شرح اعلام کرد:
 
از ساعت ۷ بامداد روز پنجشنبه ۹۵.۸.۱۳ تا خاتمه مراسم راهپیمایی و عادی شدن وضعیت ترافیکی، پرسنل پلیس راهور تهران بزرگ در کلیه معابر پیرامون مسیرهای راهپیمایی و معابر منتهی به لانه جاسوسی سابق آمریکا حضور فعال خواهند داشت.همچنین پاکسازی معابر و جلوگیری از توقف خودروها در محل های دارای محدودیت توقف، مد نظر پلیس راهور خواهد بود.
 
وی گفت: محل های تعیین شده برای توقف وسایل نقلیه به این شرح است:
 
خیابان طالقانی حد فاصل خیابان ولی عصر تا سپهبد قرنی
 
خیابان کریمخان حد فاصل سپهبد قرنی تا قائم مقام
 
خیابان میرزای شیرازی و خیابان قائم مقام فراهانی
 
همچنین خیابان اراک حد فاصل سپهبد قرنی تا خیابان نجات اللهی
 
خیابان ایرانشهر حد فاصل خیابان سمیه تا انقلاب
 
خیابان فرصت حدفاصل خیابان سمیه تا انقلاب
 
خیابان سپهبد قرنی حد فاصل خیابان طالقانی تا کریمخان
 
همچنین با توجه به شرایط ترافیکی محدودیت تردد در اطراف محل لانه جاسوسی از سوی ماموران پلیس راهور اعمال خواهد شد.
 
وی درباره محددیت های تردد در معابر اعلام شده نیز گفت: محدودیت تردد در معابر از ساعت ۸ روز پنجشنبه ۹۵.۸.۱۳ اعمال خواهد شد و محدوده آن به این شرح است:
 
طول خیابان طالقانی از سپهبد قرنی تا مفتح
 
مسیر خط ویژه خیابان طالقانی در حد فاصل خیابان های مفتح و شهید موسوی از ساعت ۷ روز چهارشنبه ۹۵.۸.۱۲ برای نصب جایگاه برگزاری مراسم مسدود و مسیر جایگزین برای تردد اتوبوس های شرکت واحد در مسیر شرق به غرب از طریق خیابان سمیه در نظر گرفته شده است.
 
مهر نوشت: همچنین طول خیابان ایرانشهر از تقاطع خیابان آذرشهر مقابل معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران به سمت جنوب مسدود است.طول خیابان های موسوی و رامسر از تقاطع سمیه به سمت شمال دارای محدودیت ترافیکی است.وی درباره نحوه فعالیت ایستگاه مترو طالقانی نیز ادامه داد: ایستگاه مترو که در تقاطع خیابان های مفتح و طالقانی قرار دارد در صبح روز پنجشنبه غیر فعال خواهد بود. ماموریت پلیس راهور تا خاتمه مراسم و عادی شدن ترافیک، در محل ماموریت و در معابر منتهی به مراسم حضور خواهند داشت.


رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور  به شهروندان توصیه کرد: برای شرکت در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان ماه حتی الامکان از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاه کنند و در صورت استفاده از وسایل نقلیه شخصی نسبت به پارک خودرو در محل های ایمن اقدام نمایند. در طول برگزاری مراسم و همچنین پس از پایان مراسم راهپیمایی، به توصیه های ماموران پلیس راهور توجه کنند تا مسیرهای منتهی به مراسم زودتر تخلیه شود.
 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :