موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس شورای اسلامی

a/105083 :کد

بررسی صلاحیت

دانش آشتیانی: من یک روز هم بازداشت نشده ام

  ﺳﻪشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ — ۱۴:۴۹
تعداد بازدید : ۲۳۱   
 تحلیل ایران -دانش آشتیانی: من یک روز هم بازداشت نشده ام

وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش گفت: من یک روز هم بازداشت نشدم، تقاضا دارم آقای نقوی مدرک بازداشت شدن من را به هیات رییسه مجلس اعلام کند و اگر مدرک نداشت از همین تریبون به مردم اعلام کند .

وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش گفت: من یک روز هم بازداشت نشدم، تقاضا دارم آقای نقوی مدرک بازداشت شدن من را به هیات رییسه مجلس اعلام کند و اگر مدرک نداشت از همین تریبون به مردم اعلام کند که ایشان بازداشت نشده است.

 

به گزارش تحلیل ایران ، فخرالدین احمدی آشتیانی در جلسه بعد از ظهر رای اعتماد مجلس شورای اسلامی به وزیران پیشنهادی افزود: من وفادار به انقلاب و توصیه ها و منویات مقام معظم رهبری هستم.


وی ادامه داد: اعتقاد دارم رهبری با تیزبینی مسائل آموزش و پرورش را دنبال می کند، من ایثار می کنم و می آیم تا خواسته ایشان را در رابطه با تحول و نوسازی اجرا کنم. چه کسی است که در این هشت ماه بیاید و 13 میلیون دانش آموز و یک میلیون معلم با این همه کمبود منابع مالی این زوارتخانه را با بیش از 100 مشکل بپذیرید.


دانش آشتیانی در بخش دیگری با بیان اینکه در برنامه آورده ام مساله صندوق را به خوبی پیگیری می کنم و نمی گذارم حقوق معلمان تضییع شود.


وی افزود: در بخش هایی از برنامه هایم مساله معیشت فرهنگیان را آورده ام و به جد آن را دنبال می کنم، همچنین در رابطه با معوقه بازنشستگان مبلغی را که دولت تصویب کرده سعی می کنیم قسمتی از بدهی بازنشستگان را پرداخت کنیم.


دانش آشتیانی، با بیان اینکه مساله مناطق محروم و بحث عدالت اجتماعی در اولویت اصلی من است، افزود: سابقه کاری من نشان داده که به این امور می پردازم و در بحث تعهدات بین المللی بخشنامه دولت به وزارت ابلاغ شده است که موضوع اصلی آن بحث محیط زیست و توسعه پایدار است که در کتابهای درسی آورده شود.


دانش آشتیانی گفت: مطلبی که باید عنوان کنم سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس عنوان کردند من نماینده دور ششم مجلس نبودم و نمی دانم ایشان از کجا این اطلاعات را داشتند، خیلی این مساله سخت است که آن را باز کنم اما من در انگلستان برای درس دکترا بودم که آقای غلامرضا انصاری سفیر ما در انگلستان بودند چون سابقه آموزش من را می دانستند عنوان کردند به مدرسه جمهوری اسلامی ایران در آنجا کمک کنم.


وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش گفت: من در هیات امنای آن مدرسه با حضور آقای انصاری بودم بعد مدیر مدرسه از من درخواست کرد ریاضی درس بدهم و من ریالی دریافت نمی کردم، اگر سندی وجود دارد که من ریالی دریافت کردم خواهش می کنم ارائه دهید.


وی خاطرنشان کرد: تمامی زندگی من در راه انقلاب بوده در بحران ها وارد شدم، در مناطق محروم، جهاد سازندگی، جنگ، در مدیریت و در همین بحران وزرات علوم از من خواهش کردند که دو سه تا وزیر رای نیاورده اند و شما بیا، اگر کسی دلسوز انقلاب نباشد به این مسائل وارد می شود.


وی ادامه داد: به من گفتند شما که مسائل آموزش و پرورش وارد هستید بیایید، من روحانی زاده هستم و تمام سوابق من را بپرسید که آیا کوچکترین قدمی غیر از انقلاب برداشته ام، چرا چنین تهمت هایی به من می زنید من دلسوز انقلاب هستم برای انقلاب، دانشجویان و دانش آموزان نگرانم که بیبینم کسی که اینقدر در راه مملکت کار کرده، آخر بگویند بازداشت شده است.


دانش آشتیانی با بیان اینکه این جز عشق به ولایت است؟ افزود: چرا افراد تابع ولایت را بی انگیزه می کنید البته من بی انگیزه نمی شوم و 40 سال است که برای انقلاب کار کرده ام و تهمت ها و ناروا زده اند و من پاسخ داده ام.


ایرنا نوشت : وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش گفت: به هیچ عنوان حاضر نیستم لطمه ای به انقلاب وارد شود و در هیچ جریانی که به انقلاب لطمه زده شرکت نکرده و نخواهم داشت.


دانش آشتیانی افزود: از همه نمایندگان تشکر می کنم که با سعه صدر مسایل من را شنیدید اگر تشخیص دادید که من می توانم به آموزش و پرورش کمک کنم به عنوان یک سرباز در خدمت هستم و باز اگر هم تشخیص ندادید در خدمت شما و آموزش و پرورش هستم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :