موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس شورای اسلامی

a/105086 :کد

بررسی صلاحیت

آغاز بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در مجلس

  ﺳﻪشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ — ۱۵:۲۱
تعداد بازدید : ۲۳۶   
 تحلیل ایران -آغاز بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در مجلس

بررسی صلاحیت مسعود سلطانی فر وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دقایقی پیش در مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

بررسی صلاحیت مسعود سلطانی فر وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دقایقی پیش در مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، در جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان ابتدا دو نماینده موافق و دو نماینده مخالف هر کدام 15 دقیقه فرصت دارند که اظهارات خود را در مورد وزرای پیشنهادی بیان کنند.


بر اساس آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی مسعود سلطانی فر وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان 30 دقیقه فرصت دارند که برنامه هایشان را ارائه کنند و در مورد عملکردشان به نمایندگان توضیح دهند.


در ابتدای جلسه امروز سه شنبه مجلس ، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری از وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان دفاع کرد.


حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری - یکشنبه هفته گذشته- در نامه ای به علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی سه وزیر پیشنهادی برای وزارتخانه های فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان و آموزش و پرورش را برای اخذ رای اعتماد معرفی کرد.


مسعود سلطانی فر وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در دولت یازدهم معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بوده است.


ایرنا نوشت : وی که متولد سال 1338 است به عنوان نماینده مردم تهران در شورای شهر نیز انتخاب شده بود که پس از رفتن به میراث فرهنگی از شورای شهر تهران استعفا کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :