موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دفاعی امنیتی

a/105091 :کد

نیرو های مسلح

مهمترين ضرورت حفاظت از جان و امنيت مردم است

  ﺳﻪشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ — ۱۶:۲۹
تعداد بازدید : ۳۰۵   
 تحلیل ایران -مهمترين ضرورت حفاظت از جان و امنيت مردم است

جانشین فرمانده ستاد كل نيروهای مسلح گفت: ما به دنبال آرمان‌های انقلاب اسلامی هستيم و مهمترين ضرورت در آرما‌ن‌ها، حفاظت از جان و امنيت مردم است.

جانشین فرمانده ستاد كل نيروهای مسلح گفت: ما به دنبال آرمان‌های انقلاب اسلامی هستيم و مهمترين ضرورت در آرما‌ن‌ها، حفاظت از جان و امنيت مردم است.

 

به گزارش تحلیل ایران ، امیر عبدالرحیم موسوی،  گفت: مبارزه با استكبار خصوصا امريكا هرگز پايان نمي‌گيرد و اين مبارزه با مذاكرات و امضای چندين كاغذ از بين نمي‌رود.

وی ادامه داد: ما پس از انقلاب شاهد خصومت امريكا عليه ايران بوديم بنابراین بايد مراقب باشيم كه با توجه به يكي از پدافندهای عامل يا غيرعامل، ديگری را كنار نزنيم زيرا با برقراری توازن ميان اين دو پدافند امكان دفاع و خنثی كردن تهديدات وجود دارد.

موسوی ريشه و اساس ايران را مدنظر تهديدات دانست و گفت: هوشیاری در برابر تهدیداتی كه طيف وسیعی دارند و مقابله با آنها از مهمترين اقدامات است.

وی پدافند عامل را جزئی از پدافند غيرعامل دانست و گفت: قدمت پدافند غيرعامل در ايران بسيار طولانی است اما امروزه در باور عمومی مردم اين سازمان تنها با فعاليت‌های مهندسی شناخته ميشود كه پدافند غيرعامل بايد با تبيين برنامه برای شناسايى تمام حوزه های اين سازمان در ميان باورهای عمومی تلاش کند تا در بستر جامعه به يک فرهنگ تبديل شود.

جانشين فرمانده ستاد كل نيروهای مسلح گفت: پدافند عامل دارای متولی مشخص است اما متولی پدافند غيرعامل تمام سطوح مردم نیز است و بايد تلاشی صورت گيرد كه شكل انفعالی این كلمه در ذهن مخاطب از بين برود زيرا پدافند فعال قدرت كشور را در برابر تهديدات افزايش مي‌دهد.

وی ادامه داد: اشاعه و توسعه فرهنگ پدافند عامل و غيرعامل بايد با تمام ظرفيت‌های موجود صورت بگيرد و از  هشدار صرف، به سمت حوزه‌های مديريتی در پدافندعامل و غيرعامل وارد شويم.

ایسنا نوشت : موسوی در پايان گفت ما به دنبال آرمان‌های انقلاب اسلامی هستيم و مهمترين ضرورت در آرمان‌ها، حفاظت از جان و امنيت مردم است. حاكميت متكی به مردم است اما دشمن در صدد است تخريب باورهای مردم به آرمانهای انقلاب است كه بايد با تلاش هر دو سازمان برای مقابله با تهديدات اقدامات لازم صورت گيرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :