موضوعات ‌مرتبط: سیاسی امنیتی و دفاعی

a/105231 :کد

امنیت و حراست از کشور

نیروهای مسلح هرگز غافلگیر نخواهند شد

  چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ — ۱۳:۰۲
تعداد بازدید : ۲۰۸   
 تحلیل ایران -نیروهای مسلح هرگز غافلگیر نخواهند شد

فرمانده نیروی زمینی، با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح هرگز در مقابل تهدیدات غافلگیر نخواهند شد، اظهار کرد: نیروهای مسلح هر کشور تهدیدکننده به‌همراه حامیانش را پشیمان خواهند کرد.

فرمانده نیروی زمینی، با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح هرگز در مقابل تهدیدات غافلگیر نخواهند شد، اظهار کرد: نیروهای مسلح هر کشور تهدیدکننده به‌همراه حامیانش را پشیمان خواهند کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، امیرسرتیپ پوردستان فرمانده نیروی زمینی  خاطر نشان کرد: امروز با وجود اینکه با شیوه‌های جدید تهدیدات روبه‌رو هستیم، اما ‌نیروهای مسلح هرگز غافلگیر  نخواهند شد و ‌هر کشور تهدیدکننده به‌همراه حامیانش را پشیمان خواهند کرد.


پوردستان اظهار کرد: ملت ایران از زمانی که اسلام را شناختند، همواره در خدمت اسلام و قرآن بوده و این ملت، ملتی متدین، وفادار و بی‌نظیر است.


وی با اشاره به تفاوت جهاد کبیر، جهاد اصغر و اکبر تصریح کرد: جهاد اکبر همان جهاد با نفس و جهاد اصغر مقاتله با دشمنان است، اما جهاد کبیر عدم تبعیت از دشمن را معنا می‌دهد.


فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه «پهلوی دوم از آمریکا تبعیت محض داشت»،خاطر نشان کرد: شاه با وجود همه خوش‌خدمتی‌ها، پس از فرار از کشور، چند ساعت از رئیس‌جمهور آمریکا خواهش می‌کرد که هواپیمای خود را در آمریکا بر زمین بنشاند، اما آمریکایی‌ها قبول نکردند؛ این نتیجه تبعیت از دشمن است.


پوردستان بیان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی عربستان نقش ایران قبل از انقلاب را ایفا کرد و هر صنعتی که در آمریکا به بحران برخورد می‌کرد عربستان بخشی از سهام آن را خریداری می‌کرد.


وی افزود: اما امروز پس از انتشار اسنادی مبنی بر دست داشتن عربستان در حادثه 11 سپتامبر و با تصویب قانونی مبنی بر گرفتن خسارت از عربستان، عربستانی‌ها مجبور هستند هزینه 2 تا 3 تریلیون دلار به آمریکایی‌ها خسارت دهند که این موضوع نیز نتیجه تبعیت از دشمنان خداست.


فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به جنگ‌های ترکیبی گفت: پس از جنگ جهانی دوم، آمریکایی‌ها راهبرد جنگ‌های ترکیبی را برای دسترسی آسان و سریع به اهداف خود تعریف کردند و در این مسیر از همه ابزارهای جنگ سخت، جنگ نرم، دیپلماسی و فشارهای اقتصادی استفاده می‌کنند.


پوردستان ادامه داد: آمریکایی‌ها این راهبرد را از ابتدای انقلاب علیه ایران اسلامی پیاده‌سازی کردند که منزوی‌سازی ایران، تحریم، راه‌اندازی موج وسیعی از ترورها، ایجاد ناامنی در استان‌های مرزی و تحمیل جنگ بر کشور از جمله اقدامات آنان‌ علیه ملت ایران است.


وی با تاکید بر اینکه امروز با شیوه‌های جدید تهدیدات روبه‌رو هستیم، خاطرنشان کرد: یکی از حوزه‌های جنگ‌های ترکیبی جنگ‌های نیابتی در منطقه است که توسط گروه‌های تکفیری اجرا می‌شود.


وی بیان کرد: مطمئن باشید فرزندان شما در نیروهای مسلح هرگز غافلگیر نمی‌شوند و ما هر کشور تهدیدکننده به‌همراه حامیانش را مورد هدف قرار می‌دهیم و ملت ایران و نیروهای مسلح با فرمانبری از رهبر معظم انقلاب جرأت حمله را از دشمن گرفته‌اند.


فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به سرمایه‌گذاری دشمن در جنگ نرم اظهار کرد: آمریکایی‌ها در جنگ نرم علیه ملت ایران به‌دنبال تسخیر دل‌ها و افکار جوانان ایران هستند و مطرح می‌کنند که "ما کشوری هستیم که می‌گوییم آینده چگونه باید باشد".


پوردستان گفت: دشمن با اعمال تحریم ‌علیه ملت ایران تلاش کرد تا به اقتصاد ایران آسیب بزند، اما ملت ایران با پیروی از تدابیر رهبر معظم انقلاب در مقابل این تهدیدات ایستادگی کردند.


ایسنا نوشت : وی با تاکید بر اینکه تبعیت محض از تدابیر رهبر معظم انقلاب باید مورد توجه همه باشد، خاطر نشان کرد: شهدا با اهدای خون خود پرچم را به دست ما داده‌اند و ما باید تلاش کنیم تا پرچمدار خوبی باشیم و در مسیر تدابیر رهبر معظم انقلاب حرکت کنیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :