موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/105245 :کد

در دیدارهیات حزبی سوریه

جنگ با تکفیری ها درسوریه بخشی از نبرد با اسرائیل است

  چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ — ۱۵:۴۵
تعداد بازدید : ۱۷۲   
 تحلیل ایران -جنگ با تکفیری ها درسوریه بخشی از نبرد با اسرائیل است

شیخ« نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله لبنان در دیداربا هیاتی ازشخصیت های حزبی سوریه، تاکید کرد که جنگ با تکفیری ها در سوریه بخشی از نبرد با رژیم صهیونیستی است.

شیخ« نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله لبنان در دیداربا هیاتی ازشخصیت های حزبی سوریه، تاکید کرد که جنگ با تکفیری ها در سوریه بخشی از نبرد با رژیم صهیونیستی است.

 

به گزارش تحلیل ایران، هیات حزبی سوریه روز چهارشنبه در ضاحیه جنوبی بیروت با معاون دبیرکل حزب الله ملاقات و مراتب تقدیر و تشکر خود از ایثارگری و مبارزه مجاهدان مقاومت لبنان در سوریه و نبرد با تروریست های تکفیری را با اهدای لوحی نمادین اعلام کرد.


هیات سوری بر اهمیت روابط ملت های لبنان و سوریه و پیروزی آنها در پرونده ها و امور مشترک تاکید کرد.


شیخ نعیم قاسم هم با تاکید به اینکه « جنگ با تکفیری ها در سوریه بخشی از نبرد با رژیم صهیونیستی است»، گفت: ایثارگری و فداکاری مجاهدان مقاومت در سوریه برای حمایت از محور مقاومت و نسل های آینده در مقابل توطئه های صهیونیستی کردن منطقه و سلب گزینه ها و حاکمیت آنها است.


وی اظهارداشت : پایداری ملت ، ارتش و رهبری سوریه و همکاری با محور مقاومت رکن اساسی مواجهه با تکفیری ها است و شکست توطئه صهیونیستی تکفیری در سوریه به شکست این توطئه در همه منطقه از جمله فلسطین و لبنان منجر می شود.


معاون دبیرکل حزب الله تاکید کرد: در مقابل همه ما گزینه ای بجز مقاومت ، پایداری و ایثارگری برای شکست تجاوز بین المللی علیه منطقه که این بار این تجاوز از دروازه سوریه صورت گرفته است، وجود ندارد.


شیخ نعیم قاسم خاطرنشان کرد: دشمنان ما ره بجائی نخواهند برد و توطئه آنها علیه سوریه قابل تحقق نیست و به همین دلیل درصدد انتقام گیری و کشتار و ویرانی بیشتر هستند اما هیچ سوی نخواهند برد.


ایرنا نوشت:معاون دبیرکل حزب الله با بیان اینکه « تنها راه حل بحران سوریه سیاسی است هرچند با تاخیر آغاز شده است»، تصریح کرد: حل سیاسی بحران سوریه بعداز پنج و نیم سال پایداری اسطوره ای سوری ها در مقابل توطئه آمریکائی ، اسرائیلی و سعودی شروع شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :