موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی انتظامی

a/105253 :کد

سردار اسکندر مومنی :

درخواست پلیس از زائران اربعین

  چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ — ۱۷:۳۲
تعداد بازدید : ۱۹۵   
 تحلیل ایران -درخواست پلیس از زائران اربعین

جانشین فرمانده نیروی انتظامی از مردم خواست در ضمن سفر به عتبات عالیات وشرکت در مراسم اربعین حسینی، موارد مشکوک را به پلیس اطلاع دهند و با این نیرو همکاری کنند.

 جانشین فرمانده نیروی انتظامی از مردم خواست در ضمن سفر به عتبات عالیات وشرکت در مراسم اربعین حسینی، موارد مشکوک را به پلیس اطلاع دهند و با این نیرو همکاری کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار اسکندر مومنی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: شهروندان، هر گونه موارد مشکوک را به مراجع و سازمان های مربوطه در نیروی انتظامی و در نهایت به 110 گزارش دهند.

 

وی همچنین از مردم خواست که در فرصت باقی مانده، نسبت به اخذ ویزا یا گذرنامه اقدام کنند؛ چرا که امکان خروج از مرز بدون گذرنامه و ویزا به هیچ عنوان امکان ندارد.جانشین فرمانده نیروی انتظامی اضافه کرد: با وجود همکاری با دستگاه های انتظامی و امنیتی؛ خروج بیش از 2 میلیون زائر به عراق و برگشت آنان، می تواند مخاطراتی ، همراه داشته باشد اما اگر مردم همکاری لازم را با این مسئولان این دستگاه ها داشته باشند و به توصیه ها، توجه کنند ، مراسم اربعین در کمال آرامش و امنیت برگزار می شود.


براساس این گزارش، قرارگاه اربعین در استان های خوزستان و ایلام به منظور برقراری نظم و امنیت مراسم اربعین حسینی راه اندازی و بیش از یک هزار و 200 نیروی کمکی برای تقویت نظم و امنیت در رفت و آمد زائران در امور ترافیکی پیش بینی شده است.بیش از 500 تیم خوردویی و موتوری در استان های ایلام و خوزستان، کنترل تردد زائران را به عهده دارند.علاوه براین با توجه به تردد میلیونی زائران اربعین حسینی از مرز مهران، مرکز مانیتورینگ نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با هدف تسریع در خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی در این مرز افتتاح شد.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :