موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/105259 :کد

در بیانیه ای:

مذاکرات سازنده مقامات نظامی ترکیه با روسیه

  چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ — ۱۸:۵۱
تعداد بازدید : ۱۹۵   
 تحلیل ایران -مذاکرات سازنده مقامات نظامی ترکیه با روسیه

ارتش ترکیه امروز (چهارشنبه) در بیانیه‌ای اعلام کرد، خلوصی آکار رئیس ستاد مشترک این ارتش در جریان سفر به روسیه مذاکراتی "سازنده" با مقامات نظامی این کشور داشته است.

ارتش ترکیه امروز (چهارشنبه) در بیانیه‌ای اعلام کرد، خلوصی آکار رئیس ستاد مشترک این ارتش در جریان سفر به روسیه مذاکراتی "سازنده" با مقامات نظامی این کشور از جمله درباره وضعیت شهر حلب سوریه و جنگ با گروه تروریستی داعش داشته است.


به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرگزاری رویترز، در ماه‌های اخیر ترکیه و روسیه تلاش داشته‌اند به عادی سازی روابطشان که پس از سرنگونی یک جنگنده روسیه توسط نیروی هوایی ترکیه در مرز با سوریه در سال گذشته شدیدا آسیب دید، بپردازند.خلوصی آکار روز سه شنبه به همراه رئیس سازمان اطلاعات ترکیه به روسیه سفر کرد تا با مقامات این کشور درباره همکاری‌های نظامی و تحولات منطقه‌ای به بحث بپردازد.


ایسنا نوشت: در بیانیه ارتش ترکیه درباره مذاکرات انجام شده در روسیه آمده است: از جمله موضوعات مطرح شده در این مذاکرات حل و فصل درگیری در سوریه و عادی سازی وضعیت در شهر حلب و همچنین تداوم توسعه همکاری‌ها میان دو کشور با هدف پایان دادن به تهدید گروه تروریستی داعش بودند.ارتش ترکیه عنوان کرده است، این مذاکرات در یک "فضای سازنده" برگزار شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :