موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/105284 :کد

پیمان حسینی:

دیدار تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با روسیه حیثیتی است

  پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ — ۰۵:۱۵
تعداد بازدید : ۲۹۱   
 تحلیل ایران -دیدار تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با روسیه حیثیتی است

دروازه‌بان تیم ملی فوتسال ساحلی کشورمان با ابراز امیدواری از روند حرکتی تیم ملی گفت امیدوارم با خوشرنگ ترین مدال به ایران برگردیم.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با ابراز امیدواری از روند حرکتی تیم ملی گفت امیدوارم با خوشرنگ ترین مدال به ایران برگردیم.

 

به گزارش تحلیل ایران،پیمان حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر در رابطه با پیروزی تیم ملی ایران برابر مصر گفت: حریف ما روز چهارشنبه یک تیم قدرتمند بود و ما بازی قدرتی و دشواری را مقابل این تیم پشت سرگذاشتیم.

 

وی افزود: مصری‌ها انگیزه زیادی داشتند تا مقابل ما نتیجه بگیرند و چون چیزی برای از دست دادن نداشتند، هرچه در توان داشتند رو کردند. ما به خوبی توانستیم این بازی را کنترل کنیم. هر زمان نیاز بود با قدرت حمله کردیم و به گل رسیدیم و هر زمان که نیاز بود با قدرت از اندوخته‌مان دفاع کردیم. نتیجه بازی نیز به خوبی نشانگر برتری بی چون و چرای ما بود در این بازی بود.


دروازه بان ملی پوش کشورمان در خصوص بازی عصر پنجشنبه این تیم مقابل روسیه گفت: شاید به ظاهر این بازی تشریفاتی به نظر برسد. اما قطعا اینطور نیست و این بازی بیشتر حیثیتی است. هر دو تیم به دنبال صدر نشینی در گروه خود هستند و برای رسیدن به این هدف از همه قوای خود استفاده می‌کنند. روسیه یکی از قدرت های برتر فوتبال ساحلی دنیا است. ایران نیز مثل روسیه از قدرت های برتر این رشته است و شانس ما برای پیروزی در این بازی کمتر از روس‌ها نیست.


حسینی گفت: ما بازی به بازی بهتر شدیم و این روند را ان شاءالله تا رسیدن به فینال و کسب عنوان قهرمانی حفظ خواهیم کرد. همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا با بهترین نتیجه و خوشرنگ ترین مدال به کشور بازگردیم.وی در خصوص تیم‌های برزیل و تاهیتی نز گفت: این دو کشور هم از قدرت‌های برتر این رشته ورزشی در دنیا هستند و حتما در در مراحل پایانی این مسابقات دیدارهای جذابی را شاهد خواهیم بود. چون چهار تیم برتر این رشته بر سر کسب عنوان قهرمانی جهان دست به رقابت سنگینی خواهند زد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :