موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/105320 :کد

تحولات منطقه

امروز ابتکار عمل میدانی در سوریه و عراق با ایران است

  پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ — ۱۲:۰۷
تعداد بازدید : ۲۶۳   
 تحلیل ایران -امروز ابتکار عمل میدانی در سوریه و عراق با ایران است

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه تولد سیاسی تمامی گروه‌های تکفیری در آمریکاست گفت: آمریکا از همه دیکتاتورهای دنیا حمایت کرده است.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه تولد سیاسی تمامی گروه‌های تکفیری در آمریکاست گفت: آمریکا از همه دیکتاتورهای دنیا حمایت کرده است.

 

به گزارش تحلیل ایران ، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در جمع راهپیمایان یوم‌الله 13 آبان در تهران، گفت: تسخیر لانه جاسوسی و مدفون کردن سیاست‌های آمریکا در ایران، انقلاب دوم که بزرگ‌تر از انقلاب اول است، توسط امام(ره) نامگذاری شد.


وی افزود: تسخیر لانه جاسوسی فروپاشی و شکستن قدرت پوشالی یک ابرقدرت بی‌رقیب در تاریخ حیات بشری بود.


سردار سلامی خاطرنشان کرد: آمریکا با تشکیل نیروی دلتا همه نیروها و حرف‌های خود را جمع کرد و به آنها آموزش داد و سرانجام یک مداخله نظامی را برای آزادی گروگان‌های جاسوس در قلب ایران طراحی کرد، اما هواپیماها و بالگردهای ویژه آنها با عکس‌العمل‌های شن‌زارها در آتش سوختند تا این آیه الهی قرآن بر روی زمین تفسیر شود و آن فرموده امام(ره) که پس از تسخیر لانه جاسوسی فرمودند "آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند" یک بار در برابر چشم همه جهانیان به اثبات برسد.


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه آن آمریکایی که ملت ایران 38 سال است یک رویارویی بزرگ را با آن آغاز کرده، یک واقعیت تلخ از هویت متناقض جهان است، تصریح کرد: آمریکا دم از دموکراسی می‌زند، اما تولد سیاسی تمامی گروه‌های تکفیری در آمریکاست. آمریکا از همه دیکتاتورهای دنیا با وجود ادعای دموکراسی حمایت کرده است.


وی با تاکید بر اینکه آمریکا دم از حقوق بشر و آزادی می‌زند، در حالی که تمام دستگاه‌های شکنجه‌ای که به همه نقاط عالم صادر می‌شود توسط آمریکا ساخته می‌شود، اظهار داشت: سازمان سیا پرورش‌دهنده و آموزش‌دهنده همه سرویس‌های شکنجه‌گر عالم از جمله ساواک شاه در دوران طاغوت است.


سردار سلامی با اشاره به اینکه آمریکا دم از حقوق بشر می‌زند، اما تعداد زیادی از آزادی‌خواهان تحت سیطره حقوق‌بشری آمریکا می‌میرند، گفت: در  گوانتانامو و ابوغریب مردم را برهنه می‌کنند و سگ‌ها را به جان آنها می‌اندازند.


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در ادامه اظهار داشت: آمریکا ادعای صلح دارد، اما از سال 1945 به بعد آمریکا در 80 کشور دنیا یا کودتا به راه انداخته یا مداخله نظامی و جنگ کرده است؛ یک نمونه تاریخی آن در تاریخ ملت ایران، کودتای 28 مرداد 1332 است.


وی با تاکید بر اینکه زادگاه سیاسی همه تروریست‌های تکفیری آمریکاست، اظهار داشت: آمریکا دم از صلح می‌زند، اما سیستم‌های سلاح این کشور توسط ارتش عربستان‌سعودی، یک ملت به نام یمن را شبانه زیر آوارها دفن می‌کند. اینها بخشی از تصاویری است که از آمریکا به جهان مخابره می‌شود، اما انقلاب بزرگ ملت ایران به رهبری امام(ره) به عنوان یک حادثه تاریخی در انتهای قرن بیستم، توانست بزرگ‌ترین شکست سیاسی و راهبردی را به بزرگ‌ترین قدرت نظم اقتصادی جهان تحمیل کند.


سردار سلامی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران نظم ناعادلانه ساخته آمریکا را با چالش اساسی روبرو ساخته است، تاکید کرد: انقلاب یک قاعده به ادبیات سیاسی جهان ایجاد کرد و اثبات یک تفکر جدید بود و آن این بود که یک ملت می‌تواند در برابر فضایی نابرابر از حیث قدرت سیاسی و اقتصادی در برابر یک قدرت مسلط جهانی از ارتش‌ خود دفاع کند و او را وادار به شکست‌های تاریخی کند.


تسنیم نوشت : جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در ادامه خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها و متحدان آنها احساس کردند که هندسه جدیدی از قدرت در جهان در حال شکل‌گیری است؛ یک ضلع این قدرت، ایران اسلامی بود که توسط امام و پس از آن با بیرق‌داری جانباز بزرگ انقلاب اسلامی و نائب به حق امام زمان(عج) رهبر حکیم و خردمند و شجاع امت اسلام که از میان امواج پرخروش فتنه‌های جهانی به ساحل هدایت رستگار می‌کند، حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای است که قدرت‌نمایی می‌کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :