موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی اقتصاد

a/105381 :کد

بانک مرکزی

دو بانک دیگر هفته آینده به سامانه ازدواج متصل می شوند

  پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ — ۲۱:۱۲
تعداد بازدید : ۲۹۵   
 تحلیل ایران -دو بانک دیگر هفته آینده به سامانه ازدواج متصل می شوند

بانک‌های ایران و ونزوئلا و توسعه صادرات با پیگیری و هماهنگی‌های انجام شده از سوی اداره اعتبارات ‌بانک مرکزی، هفته آینده به سامانه تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج متصل می‌شوند.

بانک‌های ایران و ونزوئلا و توسعه صادرات با پیگیری و هماهنگی‌های انجام شده از سوی اداره اعتبارات ‌بانک مرکزی، هفته آینده به سامانه تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج متصل می‌شوند.

 

به گزارش تحلیل ایران ،  روز پنجشنبه روابط عمومی بانک مرکزی، متقاضیان دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج می‌توانند از چهارشنبه هفته آینده(19‏ آبان) نسبت به انتخاب این دو بانک در سامانه تسهیلات ازدواج اقدام کنند.


براساس این گزارش، اکنون 29 بانک و موسسه اعتباری ملی ایران، سپه، تجارت، ملت، صادرات، مسکن، رفاه کارگران، کشاورزی، پارسیان، سامان، انصار، دی، توسعه تعاون، ایران‌زمین، حکمت ایرانیان، پاسارگاد، آینده، اقتصاد نوین، قوامین، شهر، گردشگری، قرض‌الحسنه مهر ایران، قرض الحسنه رسالت، پست بانک، سینا، موسسه اعتباری ملل، موسسه اعتباری کوثر و موسسه اعتباری نور و همچنین صندوق کارآفرینی امید، در سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پذیرفته شده‌اند و با افزوده شدن این دو بانک، این عدد به 31 خواهد رسید.


ایرنا نوشت: اوایل امسال براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی و برای حمایت از ازدواج جوانان، بانک مرکزی موظف شد همه بانک ها و موسسه های اعتباری کشور را ملزم کند به اندازه سهم خود از مجموع سپرده های قرض الحسنه پس انداز و جاری در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه مشارکت کرده و پرداخت 100 میلیون ریالی تسهیلات قرض الحسنه ازدواج را برای هر یک از زوجین با دوره بازپرداخت چهار ساله را در اولویت نخست پرداخت قرار دهند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :