موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست و امنیت

a/105397 :کد

سردار شریف:

از آثار و برکات حضور سردار سلیمانی‌ها ریشه‌کن شدن اسرائیل است

  جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ — ۰۶:۱۹
تعداد بازدید : ۲۵۷   
 تحلیل ایران -از آثار و برکات حضور سردار سلیمانی‌ها ریشه‌کن شدن اسرائیل است

مسوول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: رژیم آل سعود عربستان دیگر نمی تواند بگوید طرفداران مسلمانان است چرا که خود را از جهان اسلام جدا کرده است.

مسوول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: رژیم آل سعود عربستان دیگر نمی تواند بگوید طرفداران مسلمانان است چرا که خود را از جهان اسلام جدا کرده است.

 

به گزارش تحلیل ایران، وی با اشاره به نقش آل سعود در ایجاد بحران در سوریه و حمایت از گروه های تکفیری سلفی داعش، افزود : اگر تروریست های داعشی با پشتوانه عربستان، بحران سوریه را بعد از پیروزی حزب الله در جنگ 33 روزه و 22روزه و 9روزه در جغرافیای جهان اسلام ایجاد نکرده بودند،اکنون اسرائیلی وجود نداشت.


مسئول روابط عمومی کل سپاه تأکید کرد: بدترین خیانتی که آل سعود می توانست به اسلام و مسلمین و قرآن و پیامبر انجام دهد، حمایت از گروه های داعشی بود.وی افزود: نکته اساسی برای ایجاد این بحران و جریان سازی در جهان اسلام از سوی استعمارگران، ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان مبدا جبهه مقاومت و الهام بخش جنبش های آزادی خواه بوده است اما به برکت فرهنگ اهل بیت (ع)، درایت مقام معظم رهبری، ایثار و از خودگذشتگی جوانان مومن و متعهد، پس از 5سال دشمن به واسطه این گروه های تکفیری نتوانسته است اقدامی علیه امنیت انقلاب اسلامی ایران بکند.


خبرآنلاین نوشت: مسئول روابط عمومی کل سپاه گفت: آثار و برکاتی که حضور سردار سلیمانی ها در سرزمین شام دارد، به صورت حتم ریشه اسرائیل را خواهد کند.سردار شریف، ایثار و از خودگذشتگی و حضور رزمندگان در جبهه مقاومت را منبع الهام بخش و عامل تشکیل بسیج وطنی در سوریه دانست و گفت:داشتن فرهنگ غنی اهل بیت(ع)، داشتن رهبری شجاع و فقیه عادل و داشتن مردمی مؤمن،‌که سرمایه این کشور هستند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :