موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فناوری های نوین

a/105412 :کد

بر اساس گزارش:

تشکر آیات‌عظام از اقدامات وزارت ارتباطات واطلاعات درفضای مجازی

  جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ — ۰۹:۲۷
تعداد بازدید : ۲۶۰   
 تحلیل ایران -تشکر آیات‌عظام از اقدامات وزارت ارتباطات واطلاعات درفضای مجازی

آیات عظام سبحانی و مکارم‌شیرازی از اقدامات وزارت ارتباطات و اطلاعات در سالم‌سازی فضای مجازی تشکر کردند.

 آیات عظام سبحانی و مکارم‌شیرازی از اقدامات وزارت ارتباطات و اطلاعات در سالم‌سازی فضای مجازی تشکر کردند.

 

به گزارش تحلیل ایران، روز گذشته و پس از افتتاح مرکز NIX قم در راستای مراحل اجرایی فاز دوم شبکه ملی اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی، معاون وزیر اطلاعات دیداری با آیات عظام جوادی آملی، مکارم شیرازی و سبحانی داشت. در این جلسات جهرمی ضمن ارائه گزارش از آخرین وضعیت اجرای شبکه ملی اطلاعات، گزارشی از تلاش‌های صورت پذیرفته برای سالم‌سازی فضای مجازی هم ارائه کرد.


نمایندگان وزارت اطلاعات نیز در این جلسات ضمن ارائه آخرین وضعیت فضای مجازی به تشریح اقدامات خود در مقابله با مصادیق فحشا و مسایل ضد دین پرداختند.حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی پس از استماع گزارشات ضمن تشکر از اقدامات انجام پذیرفته بر ادامه این مسیر با جدیت تأکید و بر ضرورت تسریع بر اجرای ادامه پروژه‌های مهم شبکه ملی اطلاعات تأکید داشتند.همچنین آیت‌الله سبحانی ضمن تشکر از اقدامات، به ضرورت همدلی همه گروه‌های کشور در مقابله با مصادیق و ادامه اجرای شبکه ملی اطلاعات تأکید کردند و همدلی را کلید موفقیت در این موضوعات مهم عنوان نمودند.


ایسنا نوشت: حضرت آیت‌الله جوادی آملی نیز با تأکید بر تکیه به توانمندی جوانان ایرانی که در دوران دفاع مقدس حماسه آفریدند و توانستند در حوزه موشکی کشور را به یکی از قدرت‌های برتر دنیا برسانند رشد دانش و سواد سایبری در دست‌اندرکاران توسعه فناوری اطلاعات در کشور را یک ضرورت لازم برای اقدامات ایجابی و سلبی دانستند. همچنین تسریع در ادامه اجرای شبکه ملی اطلاعات در مقابله همه جانبه با مصادیق ضد دین، فحشا و منکرات را به عنوان یک ضرورت مهم مطرح نمودند.جهرمی و هیأت همراه دیدارهایی با مدیران مرکز خدمات حوزه علمیه و همچنین معاون فرهنگی آموزشی بعثه مقام معظم رهبری در خصوص تمهیدات سفر اربعین سال جاری داشتند.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :