موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دفاعی امنیتی

a/105431 :کد

توان دفاعی ایران

برای مقابله با تهدیدهای دشمن باید بنیه دفاعی خود را تقویت کنیم

  جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۹
تعداد بازدید : ۲۰۱   
 تحلیل ایران -برای مقابله با تهدیدهای دشمن باید بنیه دفاعی خود را تقویت کنیم

فرمانده قرارگاه امام هادی (ع) و جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور تنها راه ایستادگی در مقابل دشمن را دفاع دانست و گفت: برای مقابله با تهدیدهای دشمن باید بنیه دفاعی خود را تقویت کنیم.

فرمانده قرارگاه امام هادی (ع) و جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور تنها راه ایستادگی در مقابل دشمن را دفاع دانست و گفت: برای مقابله با تهدیدهای دشمن باید بنیه دفاعی خود را تقویت کنیم.

 

به گزارش تحلیل ایران سردار علی فضلی روز جمعه در رزمایش مدافعان حرم افزود: همانطور که قرآن کریم به ما آموخته است باید در برابر دشمنان بنیه خود را تقویت کنیم.


وی شکل گیری بسیج عمومی در عراق و سوریه را از دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: امروز دستاوردهای انقلاب اسلامی در سطح جهان روز به روز در حال گسترش است.


جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور افزود: وحدتی که هم اکنون بین همه بسیجیان منطقه وجود دارد منجر به آزادی قدس شریف خواهد شد.


به گفته سردار فضلی رزمایش مدافعان حرم در چهار قرارگاه شمال، جنوب، شرق و غرب کشور با حضور 343 گردان بسیجی بیت المقدس و کوثر در 14 استان کشور برگزار شده است.


رزمایش شهدای مدافع حرم در 14 استان کشور روز جمعه از طریق ویدئو کنفرانس با رمز یا محمد رسول الله آغاز شد.


این رزمایش به مدت 2 روز با حضور 367 گردان از 14 استان ایلام، گیلان، همدان، البرز، لرستان، خوزستان، قزوین، اصفهان، شهرکرد، کردستان، کرمان، کرمانشاه، مازندران و فارس برگزار می شود.


سردار فضلی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به یوم الله 13 آبان اظهار کرد: 13 آبان ماه یادآور فتح لانه جاسوسی و انقلاب دوم ملت ایران به تعبیر امام راحل است.


وی افزود: انقلاب اسلامی دارای سه پایه قرآن، عترت و مردم است که مردم به دفاع از دین خدا پیشگام میدان های مختلف بوده اند.


جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: ملت ایران امروز نیز در میدان مقاومت و مجاهدت نقش پر رنگی دارند و حضور آنها در72 شهرستان کشورو شرکت در رزمایش شهدای مدافع حرم بیانگر این آمادگی است.


وی افزود: انقلاب اسلامی سه تفاوت شامل نقش و ظهور ولایت فقیه، قانون اساسی مبتنی بر اسلام و دشمن ستیزی با ادوار گذشته دارد.


وی اظهار کرد: امروز ملت ایران در برابر اربده های رژیم غاصب اسرائیل و زورگویی های آل سعود در منطقه ایستاده است و از آرمان های انقلاب اسلامی دفاع می کند.


فرمانده قرارگاه امام هادی(ع) افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی 70 هزار مستشار آمریکائی و غربی از کشور اخراج شد که همین موضوع دلیل توطئه های آنان در سال های پس از انقلاب اسلامی علیه ایران شده است.


ایرنا نوشت : به گفته سردار فضلی شهدای استان لرستان گنجینه های این کشور هستند و در همه صحنه های کشور به ویژه دفاع مقدس حماسه خلق کردند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :