موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست و امنیت

a/105436 :کد

سردار حمید اباذری:

ایران قدرت اول منطقه غرب آسیاست

  جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ — ۱۱:۳۷
تعداد بازدید : ۲۹۶   
 تحلیل ایران -ایران قدرت اول منطقه غرب آسیاست

جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) گفت: امروز جمهوری اسلامی در منطقه غرب آسیا هم از نظر نظامی و هم از لحاظ اقتدار نرم تبدیل به قدرت اول منطقه شده است.

 جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) گفت: امروز جمهوری اسلامی در منطقه غرب آسیا هم از نظر نظامی و هم از لحاظ اقتدار نرم تبدیل به قدرت اول منطقه شده است.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از ایرنا، سردار حمید اباذری در یادواره 21 شهید محله آزادگان شهر برازجان استان بوشهر افزود: امروز به پاس 37 سال پایداری و مقاومت مردم ایران اسلامی در مقابل ظلم و ستم استکبار و نه گفتن به آمریکا و وابستگانش به یک قدرت جهانی تبدیل شده است. وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا و پایداری که داشتند امروز برای تمام کسانی که می خواهند در مقابل استکبار بایستند، الگو است.


اباذری گفت: جمهوری اسلامی به دلیل پایداری و رهبری داهیانه تبدیل به قدرت منطقه شده و هراسی که امروز در دل دشمنان ما افتاده به سبب همین قدرت است . جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) اظهارکرد: امروز بچه های ایران اسلامی این توانایی را دارند که موشک شهاب درست می کنند و هیچ محدودیتی در ساخت موشک نداریم. وی بیان کرد: دشمنان ایران اسلامی ازقدرت و توانمندی های انقلاب اسلامی هراس دارند. اباذری با اشاره به تاریح صدر اسلام گفت: باید از تاریخ صدر اسلام و اتفاقات آن عبرت بگیریم زیرا این اتفاقات در حال تکرار است.


وی اضافه کرد: همه دشمنان اسلام و امام حسین (ع) تلاش می کنند که نور امام حسین (ع) را خاموش کنند اما امروز همه می دانند که نور و عشق به حسین (ع) دنیا را فرا می گیرد. در این آیین از 21 خانواده شهدای محله آزادگان شهر برازجان تجلیل شد. شهر برازجان مرکز شهرستان دشتستان با بیش از 100 هزار نفر جمعیت در 65 کیلومتری شرق بوشهر واقع است.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :