موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاسی - عبادی

a/105446 :کد

نماز جمعه

باید مراقب بود آمریکا از پنجره بازنگردد

  جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ — ۱۳:۰۹
تعداد بازدید : ۴۷۰   
 تحلیل ایران -باید مراقب بود آمریکا از پنجره بازنگردد

خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به راهپیمایی روز ۱۳ آبان در سراسر کشور، گفت: باید مراقب بود آمریکا که از در خارج شده از پنجره بازنگردد.

خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به راهپیمایی روز 13 آبان در سراسر کشور، گفت: باید مراقب بود آمریکا که از در خارج شده از پنجره بازنگردد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، آیت الله محمد موحدی کرمانی در خطبه دوم نماز جمعه تهران با اشاره به روز 13 آبان و روز دشمنی با آمریکا گفت: روز 13 آبان فقط بعد سیاسی ندارد بلکه شاید وجه دینی آن قوی تر از وجه سیاسی آن باشد.


وی با بیان اینکه آن چیزی که باعث عدم گمراهی می شود، تبعیت از ولی امر و ولایت است، اظهار داشت: فکر آمریکایی ها ضد فکر ما است، دشمنی با آمریکا در متن دین ما است، زیرا این کشور به عنصر پایبندی اعتقادی ندارد.


امام جمعه موقت تهران افزود: امکان دارد براساس منافع عالیه با کفار قرار داد داشته باشیم ولی با آمریکا نخواهیم داشت، زیرا این کشور انسانیت را فراموش کرده و نشستن، صحبت کردن و قراری را منعقد کردن درست نیست. آنها می گویند تحریم ها بر می داریم ولی اضافه می کنند.


وی با اشاره به اینکه مسئله برجام موضوعی خاص بود که در جای خودش درباره آن گفته شده است، اظهار داشت: آمریکایی ها که دشمنی خود را با ملت ایران که هویت خود را از اسلام گرفته است آشکارا بیان می کند، نباید انتظار داشت که مهربان باشد.


موحدی کرمانی خاطر نشان کرد: مردم ما به برکت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب این دشمن را خوب شناختند و راهپیمایی روز گذشته (13 آبان) مشت محکمی بر دهان آمریکا بود و این کشور را مایوس می کرد زیرا فهمید که وقتی از در بیرون شد از پنجره نمی تواند بازگردد.


ایرنا نوشت : خطیب نماز جمعه تهران افزود باید مراقب بود که آمریکایی ها به ایران باز نگردند و نباید این دشمنی را یک لحظه فراموش شود. مردم جهان جنایات آمریکا را فراموش نمی کنند، زیرا این کشور یک لحظه دست از حمایت از رژیم صهیونیستی برنداشت.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :