موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/105454 :کد

فلسطین

شهادت یک جوان فلسطینی و زخمی شدن یک نظامی صهیونیست

  جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ — ۱۵:۴۰
تعداد بازدید : ۲۲۸   
 تحلیل ایران -شهادت یک جوان فلسطینی و زخمی شدن یک نظامی صهیونیست

منابع فلسطینی از شهادت یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان رژیم صهیونیستی در شمال شرق رام‌الله خبر دادند.

منابع فلسطینی از شهادت یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان رژیم صهیونیستی در شمال شرق رام‌الله خبر دادند.

 

به گزارش تحلیل ایران، وزارت بهداشت فلسطین با صدور بیانیه‌ای کوتاه از شهادت یک جوان فلسطینی در اثر تیراندازی نظامیان صهیونیست به بهانه تلاش وی برای حمله به سربازان ارتش صهیونیستی و زخمی کردن آنها با سلاح سرد خبر داد.

 

وزارت بهداشت تصریح کرد که شهید "معن ناصرالدین ابو قرع" (23 ساله) از اهالی شهرک المزرعة القبلیه در شمال غرب رام الله عصر روز پنجشنبه به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسید.

 

با شهادت این جوان فلسطینی، شمار شهدای انتفاضه قدس از ماه اکتبر سال گذشته تاکنون به 261 شهید رسید و در مقابل، 42 صهیونیست نیز در جریان عملیات‌های مقاومتی فلسطینیان به هلاکت رسیده و 680 نفر دیگر زخمی شده‌اند. جوانان فلسطینی در این مدت بیش از 100 مورد عملیات تیراندازی اجرا کرده‌اند.

 

از سوی دیگر، یک نظامی اسرائیلی شامگاه روز پنجشنبه به ضرب گلوله مبارزی فلسطینی در نزدیکی شهر طولکرم واقع در کرانه باختری زخمی شد.

 

منابع اعلام کردند که شمار زیادی از نیروهای صهیونیستی بلافاصله راهی این منطقه شده و تحقیقات گسترده‌ای را برای شناسایی و بازداشت این مبارز فلسطینی آغاز کرده‌اند اما تاکنون به نتیجه‌ای نرسیده‌اند.

 

ایسنا نوشت: به گفته رسانه‌های صهیونیستی، این مبارز فلسطینی گروهی از نظامیان صهیونیست را در خیابان 104 طولکرم هدف قرار داد که در نتیجه یکی از این نظامیان هدف قرار گرفته و زخمی شده و مبارز فلسطینی نیز بلافاصله از محل متواری شده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :