موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/105564 :کد

سامسونگ

شارژ نوت۷ را شرکت سامسونگ با آپدیتی نرم افزاری محدود خواهد کرد

  شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ — ۱۵:۴۷
تعداد بازدید : ۲۶۷   
 تحلیل ایران -شارژ نوت۷ را شرکت سامسونگ با آپدیتی نرم افزاری محدود خواهد کرد

مشکلات متعددی که گوشی هوشمند گلکسی نوت ۷ طی هفته‌های گذشته برای کاربران به بار آورد سامسونگ را مجبور کرد که تولید و فروش این محصول را برای همیشه متوقف کرده است.

مشکلات متعددی که گوشی هوشمند گلکسی نوت 7 طی هفته‌های گذشته برای کاربران به بار آورد سامسونگ را مجبور کرد که تولید و فروش این محصول را برای همیشه متوقف کرده و آن را به صورت کامل از سطح بازار جمع آوری کند.

 

به گزارش تحلیل ایران، اما هر روز اخبار جدید منشتر می‌شوند که نشان می دهند سامسونگ به این زودی‌ها به آرامش نخواهد رسید.

 

دیروز خبر فراخوان داوطلبانه 2.8 میلیون ماشین لباسشویی درب از بالای سامسونگ اعلام شد، ماشین‌هایی که به دلیل نقص عملکرد، درب بالایی آنها حین کار جدا می‌شد و فک یکی از مشتریان سامسونگ به دلیل همین موضوع دچار شکستگی شد.


همه این‌ها در حالی است که هنوز پرونده گلکسی نوت‌های 7 به طور کامل بسته نشده و سامسونگ هنوز با مشتریان درگیر است.

 

اواخر ماه گذشته با خبر شدیم که هنوز یک میلیون گلکسی نوت 7 در حال استفاده است و بسیاری از کاربران به دلایل مختلف تمایلی به پس دادن گوشی خود ندارند.


با این حال نمایندگی سامسونگ در ایالات متحده هفته گذشته اخبار جدیدی درباره نوت 7 ارایه کرده تا به تمامی کاربران اطمینان دهد که طرح فراخوان این گوشی دردسرساز به خوبی پیش می‌رود.

به گفته سخنگوی سامسونگ تا به امروز حدود 85 درصد از تمامی گلکسی نوت‌های 7 فراخوان شده در برنامه U.S. Note7 Refund and Exachange Program تعویض شده اند و بخش عمده‌ای از شرکت کنندگان در این طرح تمایل به دریافت یک اسمارت فون سامسونگی دیگر داشته‌اند.

به این ترتیب هنوز هم تعداد زیادی نوت 7 میان کاربران مورد استفاده است. به همین دلیل نمایندگی سامسونک در نیوزلند دیروز اعلام کرد که دسترسی این گوشی‌ها را به سرویس‌های اینترنت سلولار قطع خواهد کرد.


اما نمایندگی سامسونگ در الایات متحده برای رسیدگی به این موضوع یک بروزرسانی نرم افزاری را ارسال خواهد کرد که توانایی شارژ این نوت‌های 7 تا بیش از 60 درصد را محدود خواهد کرد.

تابناک نوشت: این بروزرسانی که طی چند روز آینده ارسال خواهد شد، هر بار که گوشی روشن شود، شارژ شود یا نمایشگر آن روشن شود، پیامی در غالب یک پاپ آپ نیز به کاربران نمایش می‌دهد تا به نوعی آنها را کلافه کرده و مجبورشان کند که گوشی معیوب خود را به سامسونگ تحویل دهند تا از خسارات احتمالی جبران ناپذیر جلوگیری شود.

                               

سامسونگ     گلکسی     فناوری     نوت ۷     گوشی    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :