موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/105570 :کد

حشدالشعبی

ورود حشدالشعبی روند پیروزی‌ را در شدت بخشیده است

  شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ — ۱۶:۴۳
تعداد بازدید : ۳۱۰   
 تحلیل ایران -ورود حشدالشعبی روند پیروزی‌ را در شدت بخشیده است

ورود حشدالشعبی به معرکه جنگ دولت عراق با تکفیری‌ها موجب رقم خوردن پیروزی‌های بزرگ در جریان عملیات آزادسازی موصل شده است.

عضو انجمن مطالعات سیاسی حوزه علمیه  گفت: ورود حشدالشعبی به معرکه جنگ دولت عراق با تکفیری‌ها موجب رقم خوردن پیروزی‌های بزرگ در جریان عملیات آزادسازی موصل شده است.

 

به گزارش تحلیل ایران ، حجت‌الاسلام محمد ملک‌زاده با اشاره به تحولات اخیر صورت گرفته در عراق اظهار کرد: عملیات بزرگ آزادی موصل چند هفته‌ای است که شروع شده و ارتش عراق با حمایت ویژه نیروهای مردمی و حشدالشعبی به موفقیت‌های خوبی دست یافته است.

 

وی افزود: نه تنها در عراق بلکه در سوریه و یمن نیز حضور بسیج مردمی موجب رقم خوردن پیروزی‌ها و موفقیت‌های بسیاری شده و به همین خاطر است که جریان آمریکایی و صهیونیستی و کشورهای مرتجع عربی که حامی اصلی گروه‌های تکفیری هستند به شدت از حضور بسیج مردمی در این کشورها ناراحت و عصبانی هستند.

 

عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی ادامه داد: به خصوص در بحث سوریه و عراق وقتی بسیج مردمی و الحشد شعبی وارد شد، ورقبه سود جبهه مقاومت برگشت و در حال حاضر تکفیری‌ها در حال شکست پی در پی هستند.

 

فارس نوشت:به همین خاطر است که آمریکاو نیروهای ائتلاف بین‌المللی در حال کارشکنی هستند و به دامن زدن بحران در این کشورها کمک می‌کنند اما به نظر می‌رسد که آینده برای نیروهای مردمی خوب و روشن است و انشاءالله در آینده نزدیک طومار تکفیری‌ها برچیده می‌شود.

                               

ائتلاف     عراق     سوریه     اسلام     داعش    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :