موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/105687 :کد

سید عمار حکیم

سید عمار حکیم: اروپا باید به مبارزه با داعش پایبند باشد

  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ — ۱۴:۵۱
تعداد بازدید : ۱۸۲   
 تحلیل ایران -سید عمار حکیم: اروپا باید به مبارزه با داعش پایبند باشد

'سید عمار حکیم' امروز (یکشنبه) با تاکید بر تلاش های مردم عراق در مبارزه تروریستها گفت: اروپا باید به مبارزه با گروه تروریستی 'داعش' پایبند باشد.

'سید عمار حکیم' امروز (یکشنبه) با تاکید بر تلاش های مردم عراق در مبارزه تروریستها گفت: اروپا باید به مبارزه با گروه تروریستی 'داعش' پایبند باشد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نوشته روز یکشنبه پایگاه خبری 'شفق نیوز' عراق، سید عمار حکیم رییس 'ائتلاف ملی' بزرگترین مجموعه سیاسی در عراق در دیدار با 'مارک باریتی' سفیر فرانسه در بغداد افزود: مردم عراق با استقامت و پایدارای خود با تمام مشکلات و چالش هایی که با آن روبرو است، با گروه تروریستی داعش می جنگند.


وی افزود: جوانان عراق امروز پیروزی های بزرگی را رقم زده اند و ما هم اکنون تا آزادی کامل عراق فاصله کمی داریم.


رییس ائتلاف ملی همچنین تاکید کرد که 'عراق جدید' باید در جهت صلح و صداقت با همه عمل کند.


وی همچنین افزود که کشورهای اروپایی و 'ائتلاف بین المللی ضد داعش' باید به مبارزه با این گروه تروریستی پایبند بوده و همه تلاش های خود را در این زمینه به کار ببندند.


عراق هم اکنون شاهد عملیات آزاد سازی موصل با شعار 'موصل برای آزادیت آمده ایم' که از17 اکتبر گذشته (26 مهر) آغاز شده، است.


ایرنا نوشت: نیروهای ارتش، پلیس، 'الحشد الشعبی'، 'یگان مبارزه با تروریسم عراق'، 'واکنش سریع ارتش'، نیروهای 'پیشمرگ کرد' و عشایر 'نینوا' در این عملیات شرکت دارند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :