موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/105715 :کد

بر اساس گزارش:

نگرانی رئیس جمهور آلمان از به قدرت رسیدن ترامپ

  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ — ۱۹:۴۶
تعداد بازدید : ۲۱۴   
 تحلیل ایران -نگرانی رئیس جمهور آلمان از به قدرت رسیدن ترامپ

رئیس جمهور آلمان با غیر قابل پیش بینی خواندن «دونالد ترامپ» درباره احتمال پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا، ابراز نگرانی کرد.

رئیس جمهور آلمان با غیر قابل پیش بینی خواندن «دونالد ترامپ» درباره احتمال پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا، ابراز نگرانی کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل ازخبرگزاری فرانسه، «یواخیم گواک» رئیس جمهور آلمان از احتمال پیروزی دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا، ابراز نگرانی کرد و او را فردی «غیرقابل پیش‌بینی» توصیف کرد.


رئیس جمهور آلمان گفت: نمی توانیم این را بگوییم که می توانیم انتظار دونالد ترامپ را به عنوان رئیس جمهور داشته باشیم و این اتفاق برای من مانند بسیاری از افراد دیگر چه در آمریکا و چه در اینجا، مسئله‌ساز است. غیر قابل پیش‌بینی بودن ترامپ مایه نگرانی است. من با تماشای آنچه که در واشنگتن می گذرد، نگران می شوم.


خبرآنلاین نوشت: پیشتر وزیر خارجه آلمان نیز هشدار داده بود: رهبری دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نه تنها برای آمریکا خطرناک است بلکه برای اروپا و باقی جهان می‌تواند خطرساز باشد.«فرانک والتر اشتاین مایر» در گفتگو با رویترز، گفته بود درباره سیاست‌های دونالد ترامپ نگران است، وی وعده می‌دهد که آمریکا را بار دیگر قدرتمند کرده و تعهدات واشنگتن را در خارج از کشور کاهش دهد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :