موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی اربعین

a/105845 :کد

سردار سعید منتظرالمهدی :

اعلام شرط ورود زائران اربعین به عراق

  دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ — ۱۸:۰۱
تعداد بازدید : ۲۰۶۵۵۸   
 تحلیل ایران -اعلام شرط ورود زائران اربعین به عراق

سخنگوی نیروی انتظامی شرط ورود به کشور عراق را داشتن گذرنامه و ویزای معتبر دانست.

سخنگوی نیروی انتظامی شرط ورود به کشور عراق را داشتن گذرنامه و ویزای معتبر دانست.

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار سعید منتظرالمهدی در جمع خبرنگاران افزود: اگر زائران گذرنامه را در دست داشته باشند در کمترین زمان ممکن با مراجعه به ایستگاه کنترل گذرنامه، عملیات خروج آنان انجام می شود.

 

وی گفت: قرارگاه اربعین در پایانه های مرزی مهران، چذابه و شلمچه آغاز به کار کرده و با رصد و پایش در جاده ها و پایانه های مرزی و همچنین پیرامون مرزها با ایجاد امنیت، در کمترین زمان ممکن عملیات خروج زائران انجام می شود.سردارمنتطرالمهدی افزود: در پایانه مرزی مرزبانان، عوامل انتظامی و امنیتی تلاش دارند تا این سفر همچون سال های گذشته با آرامش کامل انجام شود.

 

وی از افزایش 68درصدی صدور گذرنامه برای یک میلیون و 20هزار نفر در 50روز گذشته خبر داد.سردارمنتطرالمهدی گفت: در یک ماه اخیر خروج زائران از مرزهای زمینی و هوایی به کشور عراق 200درصد افزایش یافت.وی افزود: صدور گذرنامه در کمتر از 72 ساعت انجام و ساعت کار پلیس +10 تا ساعت20 تمدید می شود و در صورت نیاز این زمان افزایش می یابد.

 

تابناک نوشت: سخنگوی نیروی انتظامی اضافه کرد: چنانچه گذرنامه زائران در کشور عراق مفقود شود زائران با مراجعه به دفاتر کنسولی بصره، کاظمین، نجف و کربلا، با حضور نمایندگان نیروی انتظامی مشکلشان برطرف می شود

                               

عراق     ورود     زائران     گذرنامه     ویزا    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :