موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سایر حوزه ها

a/105863 :کد

محمد‌حسین صفار‌هرندی:

معیشت مردم با موضوع امنیت گره زده نشود

  دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ — ۲۲:۴۱
تعداد بازدید : ۲۲۳   
 تحلیل ایران -معیشت مردم با موضوع امنیت گره زده نشود

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتقاد از دولت درخصوص نوع تغییر در کابینه که هیچ ارتباطی با معیشت مردم و اقتصاد نداشت، گفت: چرا دولت معیشت مردم را با موضوع امنیت گره می‌زند‌؟

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتقاد از دولت درخصوص نوع تغییر در کابینه که هیچ ارتباطی با معیشت مردم و اقتصاد نداشت، گفت: چرا دولت معیشت مردم را با موضوع امنیت گره می‌زند‌؟

 

به گزارش تحلیل ایران، محمد‌حسین صفار‌هرندی در جلسه پرسش و پاسخ با موضوع «آینده انقلاب» در تقابل دو جریان انقلابی و غربگرا که در دانشکده علوم پایه دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به نسخه انقلاب اسلامی در کشورهای محور مقاومت و پیروزی‌های آن‌ها بر رژیم صهیونیستی و عربستان، برتری تفکر انقلابی را بر تفکر غربی متذکر شد.

وی در ادامه موفقیت‌های علمی و رتبه برتر کشور در زمینه‌های مختلف تکنولوژی را حاصل تفکر انقلابی دانست و با بیان اینکه این اقتداری که امروز در خلیج فارس داریم به‌واسطه آن تفکر انقلابی است که کشور براساس آن اداره می‌شود، اظهار داشت: نتیجه تفکر اعتماد به کدخدا، تنفر 85 درصدی مردم عربستان و منطقه از آمریکا است. صفارهرندی در بخش دیگری از سخنانش با انتقاد از دولت و طرح این سؤال که اگر مسئله اصلی کشور معیشت مردم و اقتصاد است، چرا سه وزیری را در کابینه تغییر دادید که هیچ ارتباطی با این موضوع نداشت، متذکر شد: چرا معیشت مردم را با موضوع امنیت گره می‌زنید‌؟

میزان نوشت: وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه تصریح کرد: این دو موضوع در تقابل باهم نیستند، چرا برای این موضوع مثال‌های اشتباهی هم چون ژاپن و آلمان را می‌زنید‌؟ در حالی که این کشورها بیشترین بودجه‌ها را در زمینه‌‌های امنیتی و نظامی دارند و هزینه می‌کنند.گفتنی است؛ این جلسه با پرسش و پاسخ دانشجویان با دکتر صفار هرندی پایان یافت.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :