موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حقوق قضائی

a/105885 :کد

سفارت عربستان؛

جزئیات جدید از پرونده تعرض به سفارت عربستان

  ﺳﻪشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ — ۰۹:۰۳
تعداد بازدید : ۲۲۴   
 تحلیل ایران -جزئیات جدید از پرونده تعرض به سفارت عربستان

یکی از وکلای پرونده تعرض به سفارت عربستان از ابلاغ حکم این پرونده خبر داد و گفت: ۱۳متهم این پرونده به حبس تعلیقی محکوم شدند.

 

یکی از وکلای پرونده تعرض به سفارت عربستان از ابلاغ حکم این پرونده خبر داد و گفت: ۱۳متهم این پرونده به حبس تعلیقی محکوم شدند.

به گزارش تحلیل ایران، از ابلاغ احکام صادره دادگاه برای متهمان پرونده تعرض به سفارت عربستان خبر داد و افزود: علیرغم اعلام دادگاه مبنی بر اینکه سیزدهم حکم ابلاغ شده‌است، جزئیات احکام روز گذشته صادر شد. وی در پاسخ به این سوال که در ابتدا اعلام شد برای ۲۱ از متهمان در دادگاه کارکنان دولت کیفرخواست قرائت و تفهیم اتهام انجام می شود اما حکم صادره برای متهم است، تکلیف یک نفر از متهمان چه شده است؟، گفت: پرونده این متهم ابتدا به دادگاه مذکور ارسال شد اما با توجه به روحانی بودن متهم، عدم صلاحیت رسیدگی مطرح و پرونده به دادگاه ویژه روحانیت ارسال شد. 

 

وکیل مدافع تعدادی از متهمان پرونده تعرض به سفارت عربستان در خصوص جزئیات احکام صادره گفت: جمعا برای ۱۳متهم حکم حبس تعلیقی صادر شده است. برای ۵متهم نیز حکم حبس غیر تعلیقی صادر شده است. مهر نوشت: حبس تعلیقی بدین معنا است که در صورت عدم ارتکاب جرم طی دو سال از سوی متهمان، حبس اجرا نمی شود. نریمانی در خصوص اعتراض به حکم گفت: طبق قانون مهلت ۲۰ روزه اعتراض درنظر گرفته شده است. 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :