موضوعات ‌مرتبط: سیاسی حوادث

a/106009 :کد

19 کشته و 24 زخمی؛

واژگونی اتوبوس زائران اربعین

  چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ — ۰۵:۳۲
تعداد بازدید : ۲۳۵   
 تحلیل ایران -واژگونی اتوبوس زائران اربعین

اتوبوس زائران اربعین که در محور اقلید به سمت یاسوج در گردنه جمال‌بیگ واژگون شده بود، ۱۹ کشته و ۲۴ مصدوم بر جا گذاشته است.

 

 

اتوبوس زائران اربعین که در محور اقلید به سمت یاسوج در گردنه جمال‌بیگ واژگون شده بود، 19 کشته و 24 مصدوم بر جا گذاشته است.

به گزارش تحلیل ایران، مدیر روابط عمومی اورژانس استان فارس در گفت‌وگو با ایسنا، عنوان کرد: حادثه واژگونی اتوبوس ساعت ۲۰ و ۲۳ دقیقه  سه شنبه به اورژانس گزارش شده است.اولین آمبولانس از اقلید به صحنه اعزام می‌شود و متعاقب گزارش همکاران به واسط وسعت حادثه، جمعا ۱۲ آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل اعزام شده است.


او با بیان این که وسعت حادثه زیاد است، گفت: بر اساس آخرین اخبار تاکنون ۱۹ تن از سرنشینان اتوبوس کشته و ۲۴ نفر زخمی شده‌‌اند.همتی با تصریح این که مصدومان به بیمارستان‌های اقلید و یاسوج منتقل شده‌اند، گفت: اتوبوس آمبولانس با استقرار در محل سعی در ارائه خدمات به مصدومان سرپایی دارد. جست‌وجو برای یافتن مصدمان احتمالی در محل ادامه دارد و نیروهای امدادی هلال‌احمر و سایر نیروهای راهداری و پلیس راهور نیز در محل حضوری فعال و موثر دارند.

یک منبع مطلع گفت که اتوبوس حامل زائران یزدی بوده که از این محور برای شرکت در مراسم اربعین حسینی به سمت مرز در حرکت بوده‌اند.گزارش حاکی است که برابر اعلام سازمان حمل و نقل و راهداری کشور، تردد اتوبوس‌های مسافربری از این محور ممنوع اعلام شده است. محور یاد شده یک محور فرعی روستایی است که دارای گردنه و پیچ‌های خطرناکی است.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :