موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/106082 :کد

واکنش ایران به انتخاب ترامپ

واکنش خارجه ایران به انتخاب ترامپ

  چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ — ۱۳:۲۳
تعداد بازدید : ۲۴۲   
 تحلیل ایران -واکنش خارجه ایران به انتخاب ترامپ

سخنگوی دستگاه دیپلماسی کشورمان به نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا واکنش نشان داد.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی کشورمان به نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا واکنش نشان داد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، بهرام قاسمی سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی  عمومی ورسانه ای وزارت امور خارجه کشورمان در خصوص اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اظهار داشت:

مردم ایران و جمهوری اسلامی ایران از سیاست‌ها و رویکرد گذشته دولتمردان آمریکا طی دهه‌های گذشته تجربیات ناخوشایند و تلخی داشته و دارند. آنچه برای  ایران  و مردم آن مهم ، قابل اعتنا و ملاک در  ارزیابی آنها  خواهد بود،  عملکرد و سیاست‌های اجرایی دولت آینده آمریکاست که از مواضع و اظهارات تبلیغاتی  انتخاباتی ایشان در  دوران  رقابت های انتخابات  از اهمیت  بیشتری می تواند برخوردار ‌باشد.

 خبر آنلاین نوشت : بهرام  قاسمی سیاست‌های دولت‌های گذشته آمریکا و مداخلات در امور کشورهای منطقه را عامل اصلی تشدید خشونت‌، افراط گرایی و تشدید و تحریک احساسات مردم مسلمان منطقه دانست. 


وی همچنین  افزود: شرایط ناپایدار و بی‌ثباتی کنونی در منطقه استراتژیک خاورمیانه، خلیج فارس، خلیج عدن و دریای سرخ و تهدیدهای ناشی از ترویج خشونت و افراطی ‌گری و گسترش تفکرات  منحط و  خطرناک و تروریستی  انواع گروه هامانند داعش که جمهوری اسلامی ایران در خط مقدم مقابله با آن قرار دارد، همگی گویای لزوم بازنگری و باز اندیشی جدی  در سیاست منطقه‌ای آمریکاست.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :