موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/106094 :کد

گلکسی S8

تست های اولیه گلکسی S۸ سامسونگ از بهمن ماه آغاز خواهد شد

  چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ — ۱۶:۱۵
تعداد بازدید : ۲۴۹   
 تحلیل ایران -تست های اولیه گلکسی S۸ سامسونگ از بهمن ماه آغاز خواهد شد

می توان گفت که بعد از فراخوانی گلکسی نوت ۷ همه کوچک ترین حرکات سامسونگ را زیر نظر دارند و از حالا می توان پیش بینی کرد که این غول تکنولوژی تمام تلاش خود را انجام خواهد داد .

می توان گفت که بعد از فراخوانی گلکسی نوت 7 همه کوچک ترین حرکات سامسونگ را زیر نظر دارند و از حالا می توان پیش بینی کرد که این غول تکنولوژی تمام تلاش خود را انجام خواهد داد تا در سال آینده از یک پرچمدار با کیفیت رونمایی کند؛ به این ترتیب شاید بتواند کمی از وجهه شرکت و ضررهای مالی نوت 7 را جبران کند.

 

به گزارش تحلیل ایران ، تا کنون شایعات متعددی در مورد گلکسی اس 8 منتشر شده و گفته می شود که عرضه این گوشی تا فروردین سال آینده به تعویق خواهد افتاد.


این اتفاق یک تغییر کوچک در برنامه زمانی سامسونگ به حساب می آید چرا که این شرکت معمولاً پرچمداران خود را در کنفرانس MWC بارسلونا معرفی می کرد و سپس گوشی های معرفی شده را در ماه مارس به عرضه می رساند.

اما شایعات جدید حاکی از آن است که خبرهای قبلی اشتباه بوده اند و یک منبع ناشناس از بین تامین کنندگان اصلی سامسونگ اطلاعات دیگری را فاش کرده است. این منبع The Investor اعلام کرده که اولین سری قطعات اس 8 باید تا ماه ژانویه آماده شود و این یعنی اولین تست های گلکسی اس 8 در ماه ژانویه (بهمن ماه) آغاز خواهد شد.


به گفته این منبع مطلع، تولید کامل این محصول از اسفند ماه آغاز می شود و بنابراین سامسونگ زمان زیادی برای آماده کردن محصول و رونمایی آن در فروردین ماه دارد.

این خبر پیش از این توسط یک منبع ناشناس دیگر به تایید رسیده بود و یک بار دیگر توسط تامین کنندگان سامسونگ تایید شد.


براساس اظهارات تامین کنندگان مختلف، معرفی این گوشی طبق معمول همیشه و در فروردین ماه اتفاق خواهد افتاد و این خبر گزارشات قبلی وال استریت ژورنال را نقض می کند.

با توجه به اینکه گزینه های زیادی روی میز است، سامسونگ مسئولیت سنگینی بر عهده دارد.


با توجه به نگاه محتاطانه کاربران، احتمالاً لحظه رونمایی از گلکسی اس 8 برای سامسونگ سرنوشت ساز خواهد بود.

 

تابناک نوشت: اگر با هم روراست باشیم، احتمال اینکه مشتریان سامسونگ فاجعه دیگری را تحمل کنند بسیار کم است، بنابراین باید امیدوار باشیم که سامسونگ در سال آینده از پس این مسئولیت سنگین بربیاید.

                               

نوت 7     نوت ۷     سامسونگ     گلکسی     شرکت    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :