موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی نفت وگاز

a/106099 :کد

توتال

پیروزی ترامپ تاثیری بر قرارداد گازی با ایران ندارد

  چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ — ۱۶:۵۳
تعداد بازدید : ۲۰۹   
 تحلیل ایران -پیروزی ترامپ تاثیری بر قرارداد گازی با ایران ندارد

یکی از مقامات شرکت توتال فرانسه اعلام کرد: پیروی دونالدترامپ تاثیری بر اجرای قرارداد گازی این شرکت با ایران نخواهد داشت.

یکی از مقامات شرکت توتال فرانسه اعلام کرد: پیروی دونالدترامپ تاثیری بر اجرای قرارداد گازی این شرکت با ایران نخواهد داشت.

 

به گزارش تحلیل ایران ، به نقل از اهرام ، فیلیپ ساکوئت مدیر، بخش گاز نیرو و منابع تجدیدپذیر شرکت نفتی توتال فرانسه، اعلام کرد: پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تاثیری بر سرمایه‌گذاری شرکت توتال در ایران نخواهد داشت.

وی که در حاشیه نشست انرژی در پاریس سخن می‌گفت افزود: پیروزی ترامپ به عنوان نامزد جمهوری‌خواه در آمریکا بر اجرای چند توافق امضا شده طی هفته گذشته با ایران تأثیری نخواهد داشت.

پیش‌تر دونالد ترامپ در سخنرانی‌های انتخاباتی خود توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 را بدترین توافق تاریخ عنوان کرده بود.

این مقام توتال ادامه داد: ما همواره از تمایل خود برای بازگشت به ایران در صورت فراهم شدن شرایط برای سرمایه‌گذاری با بهره‌وری مناسب گفته بودیم و هرگونه مساله‌ای که قوانین بین‌المللی را نقض کند غیرقابل قبول خواهد بود.

ساکوئت ادامه داد: انتخاباتی که در آمریکا صورت گرفته است چیزی را تغییر نخواهد داد.

فارس نوشت: توتال روز سه‌شنبه اولین شرکت انرژی غربی بود که از زمان لغو تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران یک قرارداد بزرگ در حوزه انرژی را با این کشور به امضا رساند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :