موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/106126 :کد

نتانیاهو:

اسرائیل بهترین هم پیمان امریکا

  چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ — ۲۳:۴۰
تعداد بازدید : ۱۵۵   
 تحلیل ایران -اسرائیل بهترین هم پیمان امریکا

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تماس تلفنی با نامزد پیروز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد که «واشنگتن هم پیمان بهتری از تل آویو ندارد».

 نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تماس تلفنی با نامزد پیروز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد که «واشنگتن هم پیمان بهتری از تل آویو ندارد».

 

به گزارش تحلیل ایران، به نقل از پایگاه النشره، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه به صورت تلفنی با «دونالد ترامپ» که بتازگی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به پیروزی رسید، گفتگو کرد.


نخست وزیر رژیم صهیونیستی که همواره از حمایت های واشنگتن در اقدامات خود علیه فلسطینی ها برخوردار است در این تماس تلفنی ضمن استقبال از پیروزی ترامپ گفت: ایالات متحده آمریکا هم پیمانی بهتر از اسرائیل ندارد.بر اساس اعلام روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارنوت»، ترامپ از نتانیاهو برای دیدار دو طرف در آمریکا دعوت کرده است.


مهر نوشت: نخست وزیر رژیم صهیونیستی چندی پیش در جریان تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا با هر دو نامزد دموکرات و جمهوریخواه این انتخابات در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک دیدار کرده بود.گفتنی است که دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در انتخاباتی که روز سه شنبه برگزار شد در مقابل «هیلاری کلینتون» رقیب دموکرات خود به پیروزی دست یافت.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :