موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/106205 :کد

سامسونگ

طراحی احتمالی گوشی تاشوی سامسونگ منتشر شد

  پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ — ۱۴:۳۰
تعداد بازدید : ۲۴۸   
 تحلیل ایران -طراحی احتمالی گوشی تاشوی سامسونگ منتشر شد

سامسونگ قصد دارد از یک اسمارت فون تاشو رونمایی کند.

اگر شایعاتی که طی ماه‌های گذشته منتشر شده‌اند، صحت داشته باشند، 2017 سال بسیار هیجان انگیزی برای گوشی‌های هوشمند خواهد بود زیرا سامسونگ قصد دارد از یک اسمارت فون تاشو رونمایی کرد

 

به گزارش تحلیل ایران  البته منظور از گوشی تاشو، قابلیت تاشو شدن از بخش لولای متصل کننده نمایشگر به کیبورد مانند گوشی‌های قدیمی نیست، در حقیقت منظور نسل جدیدی از اسمارت فون‌هاست که نمایشگر آنها قابلیت خم و تا شدن از وسط را دارد بدون اینکه دستگاه هیچ آسیبی ببیند.

ایده تولید چنین گوشی هوشمندی بسیار هیجان انگیز است و بسیاری از کاربران علاقه مند منتظرند تا ببیند طراحی ظاهری این چگونه خواهد بود. پتنت جدیدی که به تازگی ثبت شده است می‌تواند جزییات اندکی درباره آنچه در آینده شاهد آن خواهیم بود ارایه دهد.

به این ترتیب می‌توان حدس زد که این چین و چروک‌ها همان بخشی هستند که گوشی از آنجا خم می‌شود و درنتیجه گوشی تنها از بخش میانی قابلیت تاشو شدن دارد، بر خلاف شایعاتی که از نمایشگری با قابلیت تا شدن در تمامی بخش‌های گوشی خبر می‌داد.


تابناک نوشت:در هر حال هنوز هیچ اطلاعات معتبر و قابل استنادی درباره طراحی ظاهری نهایی این گوشی در دست نیست و هم چنان باید منتظر بیانیه‌های سامسونگ بمانیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :