موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/106226 :کد

هواوی

اسمارت فون بدون حاشیه هواوی احتمالا روز ۲۶ آذر رونمایی می شود

  پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ — ۱۶:۴۴
تعداد بازدید : ۲۹۵   
 تحلیل ایران -اسمارت فون بدون حاشیه هواوی احتمالا روز ۲۶ آذر رونمایی می شود

روز گذشته گزارشی منتشر شد که ادعا می کرد هواوی در حال کار بر روی اسمارت فونی بدون حاشیه مشابه آنچیزی است که چندی پیش شیائومی معرفی کرده بود.

روز گذشته گزارشی منتشر شد که ادعا می کرد هواوی در حال کار بر روی اسمارت فونی بدون حاشیه مشابه آنچیزی است که چندی پیش شیائومی معرفی کرده بود.

 

به گزارش تحلیل ایران،  گفته می شود سایر کمپانی های تولید کننده اسمارت فون مانند سامسونگ نیز مشغول ساخت چنین محصولی هستند، بنابراین تعجب آور نخواهد بود اگر هواوی هم وارد عرصه شود و بخت خود را بیازماید. آخرین شایعات از چین از این حکایت دارند که هواوی اسمارت فون بدون حاشیه خود را در تاریخ 16 دسامبر یا 26 آذر ماه سال جاری رونمایی خواهد کرد.

در واقع ادعا شده که قرار است هواوی پنل های نمایشگر لازم برای این محصول را از سامسونگ تهیه کند.


شایعات از این قرار است که پنل نمایشگر این محصول در هر چهار سمت خمیده است که دقیقا مشابه شایعاتی است که در خصوص گلکسی اس 8 سامسونگ به گوش می رسد. اما سامسونگ هنوز این پنل را رسما معرفی نکرده است ولی احتمال داده نمی شود که سامسونگ منتظر بماند تا یکی از رقبا چنین پنلی را راهی بازار کند.

فعلاً تمام این اخبار را به عنوان شایعه در نظر بگیرید چرا که هنوز هیچ خبر قابل اطمینانی از اینکه هواوی واقعا مشغول کار بر روی چنین گوشی است در دست نیست.

تابناک نوشت: در هر حال، معرفی چنین محصولی توسط هواوی خیلی هم دور از ذهن نیست، چرا که این کمپانی قصد دارد در مدت دو سال اپل را از میدان مبارزه به در کند و بنابراین باید بتواند بازار را با معرفی محصولی متفاوت از آن خود کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :