موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی صنعت ، معدن ، تجارت

a/106260 :کد

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت

سیاست دولت جلوگیری از خام فروشی است

  جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ — ۰۰:۱۲
تعداد بازدید : ۲۵۶   
 تحلیل ایران -سیاست دولت جلوگیری از خام فروشی است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه سیاست دولت جلوگیری از خام فروشی است، گفت: افزایش تعرفه سنگ آهن باید به تصویب هیات دولت برسد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه سیاست دولت جلوگیری از خام فروشی است، گفت: افزایش تعرفه سنگ آهن باید به تصویب هیات دولت برسد.

 

به گزارش تحلیل ایران،  مهدی کرباسیان رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران امروز با حضور در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها گفت‌: در خصوص تعیین تعرفه صادرات مواد خام معدنی برای سال آینده، گفت: فعلا در حال بررسی تعیین تعرفه‌ها هستیم و رقمی مشخص نشده است اما تاپایان سال تعرفه های سال آینده اعلام می شود.

 

وی درباره افزایش عوارض صادراتی سنگ آهن، افزود: در راستای جلوگیری از خام فروشی این موضوع مطرح شد البته اجرای تعرفه‌ها نیاز به مصوبه دولت دارد اما آنچه که اهمیت دارد این است که سیاست دولت جلوگیری از خام فروشی و ایجاد ارزش افزوده بر روی مواد خام است.

 

مهر نوشت: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اعلام اینکه خوشبختانه با کارخانجات کنستانتره و گندله ای که افتتاح می شود، دیگر سنگ آهنی برای صادرات باقی نمی ماند، اظهار داشت:  مگر سنگ اهن با عیار پایین باقی بماند که باید به سمتی برویم که این سنگ آهن‌ها هم پرعیار شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :