موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/106363 :کد

پرونده شاندیز؛

وضعیت پرونده شاندیز به کجا رسید؟

  شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ — ۰۸:۴۳
تعداد بازدید : ۳۴۴   
 تحلیل ایران -وضعیت پرونده شاندیز به کجا رسید؟

رنجبرزاده گفت: روز سه شنبه احتمالاَ وزیرکشور و اقتصاد به منظور پاسخگویی به سوالات نمایندگان پیرامون پرونده شاندیز به مجلس می آیند.


رنجبرزاده گفت: روز سه شنبه احتمالاَ وزیرکشور و اقتصاد به منظور پاسخگویی به سوالات نمایندگان پیرامون پرونده شاندیز به مجلس می آیند.

 

به گزارش تحلیل ایران،  رنجبرزاده درگفت وگو با میزان در خصوص وضعیت پرونده شاندیز در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از سوالاتی که از وزیر کشور و وزیر اقتصاد در مورد پدیده شاندیز شده تعیین تکلیف برای مردمی است که سردرگم و گرفتار شده اند.


وی در خصوص اتهامات طرح شده در پرونده شاندیز گفت: از جزئیات آن اطلاع دقیقی ندارم اما یک بخش از پرونده مربوط به کسانی است که دعوت به پذیره نویسی کرده اند و نتوانسته اند کار را پیش ببرند و با اموال مردم را به نفع خودشان استفاده کرده اند. آنچه که مهم است جو عمومی جامعه است که یک جمعیت 50 هزار نفری نگران هستند و باید تکلیف آنها روشن شود.

وی تصریح کرد: احتمالاَ روز سه شنبه وزیر کشور و وزیر اقتصاد به منظور پاسخگویی به سوالات نمایندگان پیرامون پرونده شاندیز به مجلس می آیند.رنجبرزاده در پایان گریزی هم به پرونده استیضاح وزیر علوم زد وگفت: این موضوع هفته آینده پیگیری خواهد شد و تعداد امضاها هم همان 21 امضا است.

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :