موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی اربعین

a/106461 :کد

بر اساس گزارش:

مرگ ۳ زائر ایرانی در عراق

  شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ — ۲۱:۰۱
تعداد بازدید : ۵۶۲   
 تحلیل ایران -مرگ ۳ زائر ایرانی در عراق

سه زائر ایرانی عتبات عالیات امروز شنبه بر اثر ازدحام جمعیت و کهولت سن در شهر کوت مرکز استان واسط عراق جان به جان آفرین تسلیم کردند.

 سه زائر ایرانی عتبات عالیات امروز شنبه بر اثر ازدحام جمعیت و کهولت سن در شهر کوت مرکز استان واسط عراق جان به جان آفرین تسلیم کردند.


 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از ایرنا، همچنین ساعت 15 و30 دقیقه روز پنجشنبه 20 آبان سال جاری٬ بر اثر برخورد یک دستگاه وانت حامل کپسول های گاز با یک دستگاه خودروی ون حامل زائران ایرانی که در کنار جاده پارک شده بود ، دو زائر ایرانی جان باختند.این خودرو حامل زائران ایرانی در مسیر مهران به سمت نعمانیه عراق در حال حرکت بود.

 

دو سرنشین ون فوت شده که از زائران ایرانی بودند، در کنار جاده مشغول تعویض لاستیک این خودرو بودند که به هنگام واژگونی خودرو وانت٬ بر اثر سقوط کپسول های گاز بر روی آنها جان باختند. یکی از این افراد بلافاصله درگذشت و نفر دوم پس از انتقال به بیمارستان کوت به علت شدت جراحات وارده فوت کرد. 

 

اسامی فوت شدگان عبارتست از س.ه.ح فرزند محمد متولد سال 1333 اهل همدان و ب.ع .م فرزند نصرت الله متولد1330 اهل همدان .اجساد متوفیان هم اکنون در سردخانه بیمارستان فاطمه زهرای کوت نگهداری می شود. بر اساس همین گزارش، یک بانوی زائر ایرانی باردار نیز امروز در شهر کوت نوزاد خود را به دنیا آورد .

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :