موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/106548 :کد

پرونده پدیده شاندیز

پدیده وزیر دادگستری را به صحن علنی مجلس کشاند

  یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ — ۱۲:۴۳
تعداد بازدید : ۲۲۹   
 تحلیل ایران -پدیده وزیر دادگستری را به صحن علنی مجلس کشاند

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: موضوعات مربوط به وضعیت پروژه پدیده شاندیز وزیر دادگستری را به صحن علنی مجلس کشاند.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: موضوعات مربوط به وضعیت پروژه پدیده شاندیز وزیر دادگستری را به صحن علنی مجلس کشاند.

 

به گزارش تحلیل ایران جلیل رحیمی جهان آبادی اظهار داشت: وزیر دادگستری برای پاسخگویی به پرسش‌های نمایندگان در مورد پروژه پدیده شاندیز به کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی آمده اما پاسخ‌های ایشان نمایندگان را قانع نکرده و به همین علت برنامه طرح سؤال از وی در صحن علنی مجلس در دستور کار قرار گرفته است.


وی بیان کرد: البته وزیر کشور  و وزیر اقتصاد نیز برای طرح سؤال فراخوانده شده‌اند که تا در مورد وضعیت پروژه پدیده توضیحاتی را به نمایندگان ارائه دهند.


عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: استاندار خراسان رضوی و سایر مسئولان استانی در تلاش برای تعیین تکلیف پدیده بوده و امید می‌رود با همکاری سایر مسئولان این تلاش‎ها نتیجه داشته باشد.


تسنیم نوشت : رحیمی تأکید کرد مطالبه مردم بعد از گذشت مدت زمان طولانی در پدیده و تعیین تکلیف شدن آن مشکلات زیادی را به وجود آورده و امید می‌رود در این بخش تمام نهادها با هم همکاری لازم داشته باشند  تا نتیجه‌ای مثبت حاصل شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :