موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/106560 :کد

وزیر اقتصاد

۴ سؤال از وزیر اقتصاد در صحن علنی اعلام وصول شد

  یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ — ۱۴:۱۳
تعداد بازدید : ۲۰۲   
 تحلیل ایران -۴ سؤال از وزیر اقتصاد در صحن علنی اعلام وصول شد

چهار سؤال ملی نمایندگان از وزیر اقتصاد در صحن علنی مجلس اعلام وصول شد.

چهار سؤال ملی نمایندگان از وزیر اقتصاد در صحن علنی مجلس اعلام وصول شد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی سؤالات نمایندگان از وزرای اقتصاد و راه و شهرسازی اعلام وصول شد.


بر این اساس، سؤال ملی جهانبخش محبی‌نیا نماینده مردم میاندوآب از وزیر اقتصاد در خصوص سیر مالی و حقوقی وجوه اداره شده در سال‌های ۹۲، ۹۳ و ۹۴ اعلام وصول شد.


هیأت رئیسه مجلس همچنین سؤال علی ادیانی‌راد نماینده مردم قائمشهر در مجلس از وزیر اقتصاد در خصوص عدم مدیریت و نظارت لازم نسبت به پرداخت‌ها و دریافت‌های حقوقی در بانک‌ها و شرکت‌های بیمه را اعلام وصول کرد.


علاوه بر این سؤال دیگر ادیانی‌راد از وزیر راه و شهرسازی در خصوص علت عدم ارائه لایحه وظایف و اختیارات وزارت راه و شهرسازی نیز اعلام وصول گردید.


هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی همچنین سؤال ملی جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد در مجلس از وزیر راه در مورد علت اعلام انعقاد قرارداد با شرکت ایرباس برخلاف واقع را اعلام وصول کرد.


علاوه بر این سؤال دیگر نماینده مشهد از وزیر اقتصاد در مورد صدور حکم مصادره ۱۳ میلیون دلار سرمایه کشور توسط دادگاه کانادا نیز اعلام وصول شد.


مهر نوشت : هیأت رئیسه مجلس همچنین سؤال دیگری از جواد کریمی قدوسی از وزیر اقتصاد در خصوص علت ورود بیشترین حجم کالای قاچاق از مبادی رسمی گمرکات و مبادی مناطق آزاد را اعلام وصول کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :