موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/106570 :کد

نتانیاهو

وزرای کابینه از سیاست های ترامپ به رسانه ها چیزی نگویند

  یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ — ۱۶:۵۸
تعداد بازدید : ۲۲۴   
 تحلیل ایران -وزرای کابینه از سیاست های ترامپ به رسانه ها چیزی نگویند

بنیامین نتانیاهو: از همه وزرا و نمایندگان پارلمان می خواهم تا زمان آغاز به کار دولت جدید آمریکا منتظر بمانند.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز یکشنبه از وزرای کابینه اش خواست که به رسانه ها برای پیش بینی سیاست های دونالد ترامپ پیروز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در قبال تل آویو، روی نیاورند و به آن ها نیز چیزی نگویند.

 

به گزارش تحلیل ایران،  به نوشته یک روزنامه صهیونیستی، نتانیاهو در آغاز نشست هفتگی کابینه اش گفت: از همه وزرا و نمایندگان پارلمان می خواهم تا زمان آغاز به کار دولت جدید آمریکا منتظر بمانند.


وی افزود: اجازه دهیم اسرائیل و آمریکا سیاست جدیدی را از طریق کانال های دیپلماتیک آرام و قابل قبول و نه به واسطه مصاحبه با رسانه ها رقم بزنند.


وی ضمن ارایه گزارش دیدار اخیرش با ترامپ به وزرای صهیونیست افزود: ترامپ در مورد دوستی عمیق با اسرائیل که او و تیم اش را برای سال های زیادی متمایز کرده است، صحبت کرد.


نخست وزیر رژیم صهیونیستی با اشاره به این که دولت وی در سال های گذشته روابط آمریکا - رژیم صهیونیستی را به نحوی مسئولانه و خردمندانه مدیریت کرده، گفت که قرار است این رویکرد در سال های آتی نیز به همین نحو ادامه یابد.


ایرنا نوشت: انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا سه شنبه هفته گذشته در سراسر این کشور برگزار شد و دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواهان عنوان پیروز این انتخابات را از آن خود کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :