موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/106637 :کد

ارتش سوریه

ارتش سوریه به تروریست ها برای ترک حلب ۲۴ ساعت مهلت داد

  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ — ۱۱:۰۱
تعداد بازدید : ۱۳۷   
 تحلیل ایران -ارتش سوریه به تروریست ها برای ترک حلب ۲۴ ساعت مهلت داد

ارتش سوریه روز گذشته (یکشنبه) با ارسال پیامک هایی به تلفن های همراه به تروریست های مستقر در شهر حلب برای ترک این شهر ۲۴ ساعت مهلت داد.

ارتش سوریه روز گذشته (یکشنبه) با ارسال پیامک هایی به تلفن های همراه به تروریست های مستقر در شهر حلب برای ترک این شهر 24 ساعت مهلت داد.

 

به گزارش "تحليل ايران"   هم اکنون درگیری میان نیروهای سوریه و تروریست ها در محله های 'کرم الطراب' و روستای 'عزیزه' و اکثر مناطق شرق شهر حلب که در محاصره ارتش سوریه قرار دارند، جریان دارد.


بر پایه همین گزارش٬ در پیامک ارتش به تروریست ها در یکی از محله های شرق حلب آمده است : ' ای افراد مسلح در محله های شرق حلب٬ ما به شما 24 ساعت مهلت می دهیم تا تصمیم به بیرون رفتن از شهر بگیرید.'


در ادامه این پیامک آمده است: ' هر کس خواستار زندگی امن است٬ باید سلاح خود را زمین بگذارد و در آن صورت ما سلامت او را تضمین می کنیم . پس از پایان یافتن مهلت٬ حمله راهبردی موردنظر آغاز خواهد شد و از تسلیحات بسیار دقیق استفاده خواهیم کرد.'


از سوی دیگر تروریست های شهر حلب شب گذشته در جبهه کرم الطراب در غرب فرودگاه بین المللی حلب برای جلوگیری از پیشروی ارتش اقدام به شلیک گلوله های حاوی مواد شیمیایی کردند که در اثر آن 28 تن از نیروهای ارتش سوریه دچار حالت خفگی شدند.


ایرنا نوشت: ارتش سوریه در 22 سپتامبر (اول مهر ماه) آغاز عملیات بازپس گیری شهر حلب را اعلام کرد. شهر حلب مهمترین جبهه نبرد در جنگ های داخلی در سوریه محسوب می شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :