موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آلودگی هوا

a/106724 :کد

روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی:

آلودگی هوا سبب لغو تورهای گردشگری در پایتخت

  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ — ۲۱:۵۶
تعداد بازدید : ۲۰۱   
 تحلیل ایران -آلودگی هوا سبب لغو تورهای گردشگری در پایتخت

آلودگی هوای امروز تهران سبب تعطیلی بیشتر تورهای گردشگری در پایتخت شد، به همین دلیل مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران رسما از گردشگران خارجی و داخلی در این چند روز عذرخواهی کرد.

 آلودگی هوای امروز تهران سبب تعطیلی بیشتر تورهای گردشگری در پایتخت شد، به همین دلیل مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران رسما از گردشگران خارجی و داخلی که در این چند روز به تهران سفر می‌کنند، عذرخواهی کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، «رجبعلی خسرو آبادی» اظهار کرد: آلودگی هوا موجب شده تصویری که گردشگران خارجی بعد از ورود به تهران مشاهده کنند، بر خلاف تبلیغی باشد که انگیزه سفر آنها برای دیدن جاذبه‌های تاریخی، طبیعی و فرهنگی این شهر بوده است، به همین دلیل از همه گردشگران خارجی که در این چند روز به تهران می‌آیند به دلیل شرایط پیش‌آمده عذرخواهی می‌کنم.


او بیان کرد: امیدواریم مهمان‌نوازی هموطنان سبب شود تصویر خاکستری ایجاد شده از جاذبه‌های زیبای تهران از خاطر گردشگران پاک شود.به گفته خسروآبادی، تمام تورهای تهرانگردی که قرار بود با مشارکت دفتر گردشگری شهرداری منطقه 12 از روز 23 آبان همزمان با روز جهانی دیابت به مدت یک هفته  با عنوان "پیاده گردی سلامت" برگزار شود، لغو شده‌اند.


ایسنا نوشت: مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران همچنین اظهار کرد: تعدادی از دفاتر مسافرتی که به صورت منظم برنامه تهرانگردی را اجرا می‌کنند، به دلیل آلودگی هوا برنامه این هفته خود را کنسل کرده‌اند.وی ادامه داد: به شهروندانی که به صورت گروهی و انفرادی قصد بازدید از جاذبه‌های تهران را دارند پیشنهاد می‌کنیم که برنامه بازدید خود را به زمان دیگری موکول کنند.خسروآبادی بیان کرد: تهران شهر زیبایی‌هاست، به شرط آنکه همه شهروندان هوای آسمان پاک آن را داشته باشند.

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :