موضوعات ‌مرتبط: فناوری اندروید

a/106774 :کد

اندروید نوقا

توسعه اندروید نوقا ویژه گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج آغاز شد

  ﺳﻪشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ — ۱۰:۱۲
تعداد بازدید : ۳۴۶   
 تحلیل ایران -توسعه اندروید نوقا ویژه گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج آغاز شد

آخرین خبرها از این حکایت داشتندکه سامسونگ برنامه بتای اندروید ۷.۰ نوقا را برای گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج آغاز کرده است.

آخرین خبرها از این حکایت داشتندکه سامسونگ برنامه بتای اندروید 7.0 نوقا را برای گلکسی اس 7 و اس 7 اج آغاز کرده است.

 

به گزارش تحلیل ایران،  با توجه به اینکه نوت 7 دیگر در بازار حضور ندارد، در حال حاضر اس 7 و اس 7 اج آخرین پرچمداران سامسونگ هستند که در سال 2016 معرفی شده اند و بنابراین تصمیم این کمپانی به تمرکز بیشتر بر روی این دو محصول بسیار معقول و منطقی خواهد بود.

حالا این تصمیم سامسونگ برای دستگاه های قدیمی تر این کمپانی چه مفهومی خواهد داشت؟ آیا سامسونگ برای آن گروه از محصولات خود تدبیری نیاندیشیده است؟ خبر خوب اینکه سامسونگ قصد ندارد کاربران خود را ناامید کند. بنا بر گزارش SamMobile، به نظر می رسد که توسعه بروزرسانی نوقا برای گوشی های گلکسی اس 6 و اس 6 اج آغاز شده است.

در خصوص میزان پیشرفت این برنامه هیچ اطلاعی در دست نیست، اما با توجه به اینکه اندروید نوقا هنوز برای گلکسی اس 7 و اس 7 اج ارسال نشده است، به احتمال بسیار زیاد این بروزرسانی برای پرچمداران سال گذشته سامسونگ در سال 2017 عرضه خواهد شد.


در گزارش مذکور هیچ اشاره ای به گلکسی نوت 5 نشده است، اما فرض بر این است که با بروزرسانی گلکسی اس 6 و اس 6 اج، نوت 5 نیز به اندروید نوقا بروزرسانی خواهد شد، که البته زمان آن مشخص نیست.

تابناک نوشت: در خصوص اینکه آیا سامسونگ برای این محصولات خود برنامه بتایی در نظر دارد یا خیر هم خبری در دست نیست، اما احتمال آن کم نخواهد بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :