موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی اربعین

a/106779 :کد

زائران اربعین حسینی

شرایط اتباع عراقی برای شرکت در راهپیمایی اربعین اعلام شد

  ﺳﻪشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ — ۱۰:۳۵
تعداد بازدید : ۲۴۹   
 تحلیل ایران -شرایط اتباع عراقی برای شرکت در راهپیمایی اربعین اعلام شد

ستاد مرکزی اربعین حسینی در اطلاعیه شماره ۴ خود شرایط حضور اتباع کشور عراق را برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی اعلام کرد.

ستاد مرکزی اربعین حسینی در اطلاعیه شماره ۴ خود شرایط حضور اتباع کشور عراق را برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی اعلام کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، ستاد مرکزی اربعین حسینی در اطلاعیه شماره 4 خود شرایط حضور اتباع کشور عراق را برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی اعلام کرد.

ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع) در این اطلاعیه برای اتباع کشور عراق که دارای اقامت قانونی در خاک جمهوری اسلامی ایران و علاقمند به شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی هستند، آمده است: با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده با دولت جمهوری عراق به منظور شرکت در این مراسم عظیم معنوی، این عزیزان می‌توانند از روز جاری مورخ 24 آبانماه 1395 به مدت 3 روز به دفاتر ادارات کل اتباع و مهاجرین خارجی استانداری‌های سراسر کشور مراجعه و نسبت به ثبت نام و اخذ مدارک قانونی خود اقدام کنند.

اطلاعیه شماره 3 ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع) با اشاره به ازدحام زائران و وجود افراد فاقد گذرنامه در مرز مهران اعلام کرد که ورود زائران و حرکت تمامی خودروها به سمت مرز مهران ممنوع است و زائران به شلمچه و چذابه هدایت خواهند شد.

ستاد مرکزی اربعین در اطلاعیه شماره 2 خود 5 توصیه مهم و ضروری به زائران اربعین ارائه کرد. ضمن اینکه تلفن نمایندگی‌های ایران در عراق را هم برای رفع مشکلات احتمالی ارائه کرد.

فارس نوشت:ستاد مرکزی اربعین در اطلاعیه شماره 1 خود با بیان اینکه لغو روادید در دستور کار نیست گفت صدور روادید فقط تا 28 آبان صورت می‌گیرد ضمن اینکه اقامت بیش از 20 روز مشمول پرداخت جریمه به عراقی‌هاست.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :