موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/106848 :کد

در حاشیه همایش بین‌المللی بحران‌ها

واکنش محسن رضایی به سیاست‌های ترکیه

  ﺳﻪشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ — ۱۹:۰۷
تعداد بازدید : ۲۱۶   
 تحلیل ایران -واکنش محسن رضایی به سیاست‌های ترکیه

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ترکیه در ۴-۳ سال اخیر سیاست‌های جدیدی اتخاذ کرده که این سیاست‌ها می‌تواند به این کشور آسیب جدی بزند.

 دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ترکیه در 4-3 سال اخیر سیاست‌های جدیدی اتخاذ کرده که این سیاست‌ها می‌تواند به این کشور آسیب جدی بزند.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از مشرق، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه همایش بین‌المللی بحران‌های ژئوپولتیک جهان اسلام با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در خصوص ارزیابی از سیاست‌های دولت آینده آمریکا در قبال ایران گفت: ما باید صبر کنیم تا ببینیم رئیس‌جمهور جدید آمریکا پس از استقرار چه مواضعی خواهد گرفت،‌ اما قطعاً ما همه موارد را روی میز داریم، یعنی هم در صورت ادامه همکاری آنها در برجام حاضر به همکاری هستیم و اگر هم بخواهند در این خصوص تجدید نظر کنند، ما تجدید نظر اساسی‌تری خواهیم کرد.

 
رضایی در خصوص دخالت‌های ترکیه در امور برخی کشورهای منطقه نیز گفت: آنها فکر می‌کنند می‌توانند با دخالت در کشورهایی مثل عراق و سوریه به منابع نفت وگاز رسیده و تبدیل به هاب انرژی برای صادرات نفت و گاز به اروپا شوند که البته تحریکات صهیونیست‌ها هم در این خصوص موثر است. وی تصریح کرد: ترکیه در 4-3 سال اخیر سیاست‌های جدیدی اتخاذ کرده که این سیاست‌ها می‌تواند به این کشور آسیب جدی بزند.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :