موضوعات ‌مرتبط: سیاسی قضایی

a/106855 :کد

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس

امکان تاسیس دفتر اتحادیه اروپا نباید در کشور فراهم شود

  ﺳﻪشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ — ۲۰:۰۵
تعداد بازدید : ۲۱۱   
 تحلیل ایران -امکان تاسیس دفتر اتحادیه اروپا نباید در کشور فراهم شود

پورمختار گفت: اتحادیه اروپا با تاسیس دفتر درایران دیدگاهی استثانی مطرح کرده است، این اتحادیه شخصیت حقوقی برای خود دارد و در عرصه بین المللی نقش آفرین نیست.

 پورمختار گفت: اتحادیه اروپا با تاسیس دفتر درایران دیدگاهی استثانی مطرح کرده است، این اتحادیه شخصیت حقوقی برای خود دارد و در عرصه بین المللی نقش آفرین نیست.

 

به گزارش تحلیل ایران، محمدعلی پورمختار عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در گفت‌وگو با میزان در رابطه با اظهارات برخی افراد در مورد بازگشایی دفتر اتحادیه اروپا در کشورمان اظهارکرد: اتحادیه اروپا شخصیت حقوقی برای خود دارد و در عرصه بین المللی نقش آفرین نیست.

 

وی افزود: اگر چه به نوعی سعی می کنند خودشان را یکدست و واحد نشان دهند و در بعضی از تصمیمات نیز از یکدیگر حمایت می‌کنند، لذا به این بهانه می خواهند دفتری هم در ایران داشته باشند. در حالیکه ایران هم از ارتباط نزدیکی با مجموعه اعضای این اتحادیه دارد، با آن‌ها در ارتباط است و این کشورها در ایران سفارت دارند و لذا اصرار آنها برای افتتاح دفتر ویژه این اتحادیه هیچ توجهیی ندارد و نمی‌تواند تاثیری هم داشته باشد.

پور مختار تصریح کرد: تاریخ نشان داده است که چه اتحادیه و چه برخی کشورهای غربی همیشه درد دخالت در امور کشورهای دیگر از جمله ایران را داشته‌اند، همانگونه که شاهد بودیم سفارت انگلستان در فتنه88  در کشورمان فعال بود و بعضی از اعضای این سفارتخانه فتنه گران را نیز همراهی می کردند، لذا اجازه نباید داد که چنین امکانی فراهم شود.

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :