موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/106872 :کد

پس از برگزاری دیدار ایران و سوریه

کی‌روش: AFC باید پاسخگو باشد

  چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ — ۰۰:۲۱
تعداد بازدید : ۳۰۲   
 تحلیل ایران -کی‌روش: AFC باید پاسخگو باشد

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: مرکز کنفدراسیون فوتبال آسیا در مالزی است و آن‌ها به خوبی می‌دانستند که الان در اینجا فصل بارش باران است و هیچ فوتبالی در مالزی برگزار نمی‌شود. AFC باید پاسخگو باشد.

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: مرکز کنفدراسیون فوتبال آسیا در مالزی است و آن‌ها به خوبی می‌دانستند که الان در اینجا فصل بارش باران است و هیچ فوتبالی در مالزی برگزار نمی‌شود. AFC باید پاسخگوی برگزاری بازی در چنین شرایطی باشد.

 

به گزارش تحلیل ایران، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از برگزاری دیدار ایران و سوریه گفت: نظر من درباره این بازی بسیار شفاف است. به عملکرد بازیکنانم در این دیدار افتخار می‌کنم و به غیر از این صحبت دیگری ندارم.


کی‌روش در پاسخ به این سوال که در تصاویر تلویزیونی مشخص بود که گل رضا قوچان‌نژاد در شرایط سالم به ثمر رسید، نظرتان در این باره چیست؟، افزود: هیچ صحبتی در این باره ندارم.سرمربی تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: من به شخصه احترام زیادی برای اصحاب رسانه قائل هستم، اما باید بگویم به عملکرد تیمم، بازیکنانم و کل کادرم افتخار می‌کنم، زیرا آن‌ها حرفه‌ای و صادقانه عمل کردند.


برای انجام  فوتبال نیاز به داور و مسئولان بازی و همین طور اسپانسرها داریم. مرکز کنفدراسیون فوتبال آسیا در مالزی است و آن‌ها به خوبی می‌دانستند که الان در اینجا فصل بارش باران است و هیچ فوتبالی در مالزی برگزار نمی‌شود. AFC باید پاسخگوی برگزاری بازی در چنین شرایطی باشد.وی در پاسخ به این سوال که اگر پیش از شروع مسابقه‌ها به او می‌گفتند که از ۵ بازی ۱۱ امتیاز را کسب می‌کند باز هم در این مسابقه عصبانی می‌شد یا نه، گفت: به هیچ وجه. ما باید امتیازات بیشتری را کسب می‌کردیم. بخصوص از بازی امروز اگر شرایط مساعد بود، ما به پیروزی می‌رسیدیم.


واقعیت این است که فدراسیون فوتبال ایران مدت‌ها قبل از شروع بازی درخواست بازدید از امکانات را داده بود و درخواست ما این بود که امکانات و شرایط میزبانی از این بازی فراهم نیست، اما متاسفانه در این بازی نه تنها ایران و سوریه، بلکه فیفا و روحیه فوتبال زیر سؤال رفت.کی‌روش با بیان اینکه عاشق فوتبال است و فوتبال همه زندگی او را تشکیل می‌دهد افزود: امکانات برگزاری این بازی ناامید کننده بود.


نسیم آنلاین نوشت: شما خبرنگاران اینجا هستید و می‌توانید قضاوت کنید که آیا حرف‌های من عادلانه است یا نه. می‌توانید از مسئولان فدراسیون فوتبال مالزی، AFC و عوامل برگزاری سوال کنید که چرا این بازی و دیدار سوریه و سنگاپور را در این ورزشگاه برگزار کردند؟ آن‌ها باید پاسخگو باشند. من اگر بیش از این بخواهم صحبت کنم ممکن است با محرومیت مواجه شوم.


او در پایان در پاسخ به این سوال که با توجه به شرایط مسابقه‌ها آیا قبول دارید امروز سخت‌ترین امتیازتان را کسب کردید گفت: بازی بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم. بازی به گونه‌ای بود که همه باید از تاکتیک "بزن زیرش" استفاده می‌کردند. امشب باید با تمرکز دو برابری بازی می‌کردیم اما با توجه به شرایط مسابقه اگر قرار بود یک تیم برنده باشد، تیم من استحقاق پیروزی در این دیدار را داشت. بازیکنانم امروز زحمات زیادی کشیدند و ثابت کردند که می‌توانند در شرایط سخت هم پیروز باشند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :